רמת הדסה
שכונה בקריית טבעון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,860 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 75.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת הדסה | קריית טבעון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 30.4% | 32.9% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 27.2% | 25.8% | 6.4% |
| ביחד | 13.2% | 14.6% | 9.3% |
| הליכוד | 11.1% | 10.7% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 4.4% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 2.8% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 2.1% | 2.1% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.1% | 2.3% | 5.1% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 0.4% | 0.0% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.5% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 1.0% | 0.8% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.9% | 0.5% | 5.5% |
| רע״ם | 0.7% | 0.5% | 5.9% |
| ש״ס | 0.5% | 0.4% | 5.3% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 18.1% | 17.5% | 44.0% |
| גוש השינוי | 75.3% | 77.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.7% | 1.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.6% | 3.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.4% | 75.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,231 | 12,041 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 17.6% | 68.1% | 0.4% | 12.4% | 64.8% | 2,617 | קדימה 31.9% |
| 2009 | 30.7%▲13.1 | 62.9%▼5.2 | 0.6%▲0.2 | 3.5%▼9.0 | 67.4% | 2,833 | קדימה 37.8% |
| 2013 | 27.0%▼3.7 | 66.9%▲4.0 | 1.0%▲0.4 | 2.7%▼0.7 | 69.5% | 3,026 | העבודה 25.6% |
| 2015 | 24.4%▼2.6 | 66.0%▼0.9 | 0.6%▼0.4 | 8.7%▲5.9 | 70.6% | 3,126 | המחנה הציוני 41.6% |
| אפר׳ 2019 | 26.3%▲1.9 | 67.2%▲1.2 | 0.7%▲0.1 | 5.3%▼3.3 | 69.9% | 3,169 | כחול לבן 45.0% |
| ספט׳ 2019 | 24.7%▼1.6 | 69.6%▲2.5 | 1.2%▲0.5 | 4.1%▼1.3 | 67.4% | 3,060 | כחול לבן 44.1% |
| 2020 | 27.4%▲2.7 | 69.9%▲0.3 | 1.8%▲0.5 | – | 67.9% | 3,069 | כחול לבן 48.7% |
| 2021 | 25.0%▼2.5 | 71.8%▲1.9 | 1.0%▼0.7 | – | 66.5% | 3,038 | יש עתיד 23.0% |
| 2022 | 21.7%▼3.3 | 73.5%▲1.7 | 2.1%▲1.1 | 0.0% | 65.0% | 2,656 | יש עתיד 36.9% |
| 2026 | 18.1%▼3.6 | 75.3%▲1.8 | 1.7%▼0.4 | 4.6%▲4.6 | 72.4% | 3,231 | ישר! 30.4% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | חילוני | 4,860 | 3,231 | 18.1% | 75.3% | 1.7% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.