כוכב השחר
סמל למ״ס 3564 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית מטה בנימין · אוכלוסייה 2,660 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 98.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.2 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כוכב השחר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 74.6% | 5.1% | 999890 | 17 מתוך 1,19217 מתוך 1,03813 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 13.1% | 5.7% | 858375 | 173 מתוך 1,192172 מתוך 1,03830 מתוך 127 |
| הליכוד | 4.4% | 20.5% | 241510 | 900 מתוך 1,192873 מתוך 1,038113 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 0.2% | 989787 | 28 מתוך 1,19227 מתוך 1,03817 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 1.7% | 696432 | 354 מתוך 1,192351 מתוך 1,03886 מתוך 127 |
| ביחד | 0.9% | 9.3% | 15521 | 1,001 מתוך 1,192974 מתוך 1,03895 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.6% | 5.3% | 575139 | 487 מתוך 1,192475 מתוך 1,03873 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.5% | 5.5% | 817967 | 197 מתוך 1,192191 מתוך 1,03836 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 2.7% | 13311 | 1,030 מתוך 1,1921,001 מתוך 1,038110 מתוך 127 |
| ישר! | 0.2% | 16.1% | 5210 | 1,105 מתוך 1,1921,013 מתוך 1,038109 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.1% | 5.9% | 9416 | 1,056 מתוך 1,192986 מתוך 1,038101 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364024 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03880 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 98.2% | 44.0% | 989890 | 22 מתוך 1,19221 מתוך 1,03814 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 1.3% | 37.8% | 7317 | 1,104 מתוך 1,192999 מתוך 1,038103 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.3% | 2.8% | 13311 | 1,036 מתוך 1,1921,001 מתוך 1,038110 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 81.4% | 78.0% | 777880 | 263 מתוך 1,192210 מתוך 1,03823 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 1,272 | 5,690,682 | 788568 | 260 מתוך 1,192154 מתוך 1,03840 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 99.8% | 0.0% | 0.0% | 0.2% | 87.9% | 586 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 81.2% |
| 2009 | 99.3%▼0.5 | 0.1%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.3%▲0.1 | 86.4% | 705 | האיחוד הלאומי 73.5% |
| 2013 | 98.5%▼0.8 | 0.4%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 1.1%▲0.8 | 86.9% | 809 | הבית היהודי 73.9% |
| 2015 | 98.5%±0.0 | 0.1%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 1.4%▲0.3 | 86.0% | 871 | הבית היהודי 56.7% |
| אפר׳ 2019 | 91.1%▼7.4 | 0.4%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 8.4%▲7.1 | 84.7% | 996 | איחוד מפלגות הימין 63.2% |
| ספט׳ 2019 | 99.1%▲8.0 | 0.6%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 0.1%▼8.3 | 81.3% | 975 | ימינה 64.7% |
| 2020 | 99.1%±0.0 | 0.6%±0.0 | 0.0%±0.0 | – | 81.2% | 1,002 | ימינה 65.9% |
| 2021 | 98.8%▼0.3 | 0.7%▲0.1 | 0.0%±0.0 | – | 78.6% | 1,008 | הציונות הדתית 70.3% |
| 2022 | 98.4%▼0.4 | 1.1%▲0.4 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 78.9% | 1,071 | הציונות הדתית 86.0% |
| 2026 | 98.2%▼0.2 | 1.3%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.3%▲0.3 | 81.4% | 1,272 | הציונות הדתית וזהות 74.6% |
מפקד 2022
| כוכב השחר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 2,660 | 9,601,720 | 808774 | 234 מתוך 1,162134 מתוך 1,02733 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 6,181 | – | 868862 | 162 מתוך 1,162121 מתוך 1,02747 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 16 | 30 | 4418 | 1,106 מתוך 1,162975 מתוך 1,02790 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 3.6% | 12.4% | 10942 | 1,030 מתוך 1,151920 מתוך 1,01666 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 37.8% | 25.8% | 635856 | 432 מתוך 1,159430 מתוך 1,02755 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 29.7% | 25.3% | 828261 | 186 מתוך 1,012182 מתוך 1,00348 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 88,900 | 104,300 | 16916 | 978 מתוך 1,160939 מתוך 1,027104 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 93.7% | 69.8% | 60 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- רימונים 3.0 ק״מ · ייט"ב 7.2 ק״מ · עפרה 8.3 ק״מ · מבואות יריחו 8.8 ק״מ · נתיב הגדוד 9.6 ק״מ