צור יגאל
שכונה בכוכב יאיר · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 4,080 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2009: גוש המרכז-שמאל 57.7% (ארצי 35.4%), עלייה של 3.8 נקודות מאז 2006; קדימה הובילה.
בחירות 2009
| רשימה | צור יגאל | כוכב יאיר | ישראל |
|---|---|---|---|
| קדימה | 36.1% | 37.7% | 22.5% |
| הליכוד | 25.4% | 24.0% | 21.6% |
| העבודה | 17.1% | 16.0% | 9.9% |
| הבית היהודי | 5.6% | 4.8% | 2.9% |
| התנועה החדשה-מרצ | 4.5% | 4.9% | 3.0% |
| ישראל ביתנו | 4.4% | 6.0% | 11.7% |
| האיחוד הלאומי | 2.8% | 2.3% | 3.3% |
| התנועה הירוקה-מימד מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.3% | 0.8% |
| ש״ס | 0.5% | 0.7% | 8.5% |
| חד״ש | 0.3% | 0.2% | 3.3% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.1% | 4.4% |
| רע״ם-תע״ל | 0.0% | 0.0% | 3.4% |
| בל״ד | 0.0% | 0.0% | 2.5% |
| לידר מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.1% |
| רשימות אחרות | 1.7% | 2.0% | 2.2% |
| גוש הימין | 38.8% | 37.8% | 52.4% |
| גוש המרכז-שמאל | 57.7% | 58.6% | 35.4% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.2% | 9.2% |
| לא התחייבו לגוש | 1.6% | 1.3% | 0.9% |
| אחוז הצבעה | 73.4% | 75.1% | 62.5% |
| קולות כשרים | 2,889 | 5,625 | 3,373,490 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 26.9% | 53.9% | 0.1% | 18.3% | 74.5% | 2,918 | קדימה 33.2% |
| 2009 | 38.8%▲11.9 | 57.7%▲3.8 | 0.3%▲0.1 | 1.6%▼16.8 | 73.4% | 2,889 | קדימה 36.1% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | חילוני | 1,530 | הערכה (אזור 4) | 20.9% | 74.9% | 0.3% |
| 3 | חילוני | 2,550 | הערכה (אזור 4) | 20.9% | 74.9% | 0.3% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.