גבעת הרקפות

שכונה במעלות-תרשיחא · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,760 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 47.4% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 54.4%2009: מחנה נתניהו 80.3%2013: מחנה נתניהו 67.8%2015: מחנה נתניהו 72.3%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 76.8%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 43.8%2020: מחנה נתניהו 47.3%2021: מחנה נתניהו 45.3%2022: מחנה נתניהו 46.9%2026: מחנה נתניהו 46.3%2006: המחנה שמולו 39.2%2009: המחנה שמולו 17.4%2013: המחנה שמולו 21.4%2015: המחנה שמולו 16.2%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 16.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 14.9%2020: המחנה שמולו 51.9%2021: המחנה שמולו 53.0%2022: המחנה שמולו 50.5%2026: המחנה שמולו 47.4%2006: מפלגות ערביות 0.3%2009: מפלגות ערביות 0.3%2013: מפלגות ערביות 1.0%2015: מפלגות ערביות 0.1%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%2020: מפלגות ערביות 0.3%2021: מפלגות ערביות 0.3%2022: מפלגות ערביות 0.5%2026: מפלגות ערביות 1.1%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהגבעת הרקפותמעלות-תרשיחאישראל
הליכוד32.9%26.1%20.5%
ישראל ביתנו27.7%12.9%5.9%
ישר!10.9%9.1%16.1%
ביחד7.1%4.3%9.3%
עוצמה יהודית6.3%5.3%5.7%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.4%2.3%2.7%
הציונות הדתית וזהות2.8%5.7%5.1%
ש״ס2.7%4.0%5.3%
הדמוקרטים1.7%3.1%6.4%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.6%1.4%1.7%
הרשימה המשותפת1.1%18.9%8.8%
יהדות התורה0.1%0.6%5.5%
רע״ם0.0%5.2%5.9%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.1%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.7%0.9%0.8%
גוש ביבי46.3%43.3%44.0%
גוש השינוי47.4%29.3%37.8%
המפלגות הערביות1.1%24.2%14.7%
לא התחייבו לגוש4.4%2.4%2.8%
אחוז הצבעה65.1%69.2%78.0%
קולות כשרים2,30013,6325,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200654.4%39.2%0.3%3.8%62.9%2,184ישראל ביתנו 36.8%
200980.3%▲25.917.4%▼21.80.3%▼0.10.2%▼3.564.3%2,264ישראל ביתנו 50.9%
201367.8%▼12.521.4%▲4.01.0%▲0.73.5%▲3.358.2%2,100הליכוד ביתנו 50.5%
201572.3%▲4.616.2%▼5.20.1%▼0.810.5%▲7.063.0%2,308ישראל ביתנו 32.6%
אפר׳ 201976.8%▲4.516.2%±0.00.0%▼0.15.4%▼5.158.5%2,188הליכוד 36.1%
ספט׳ 201943.8%▼33.014.9%▼1.40.1%▲0.140.7%▲35.359.5%2,235ישראל ביתנו 40.6%
202047.3%▲3.551.9%▲37.10.3%▲0.1–58.3%2,191הליכוד 40.3%
202145.3%▼2.153.0%▲1.10.3%±0.0–56.0%2,074הליכוד 33.0%
202246.9%▲1.650.5%▼2.60.5%▲0.20.0%57.6%2,089הליכוד 30.7%
202646.3%▼0.547.4%▼3.11.1%▲0.64.4%▲4.465.1%2,300הליכוד 32.9%

אזורים סטטיסטיים (1)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
3חילוני3,7602,30046.3%47.4%1.1%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.