הנביאים
שכונה במודיעין-מכבים-רעות · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 7,530 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2009: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 63.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הנביאים | מודיעין-מכבים-רעות | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 27.2% | 26.3% | 16.1% |
| ביחד | 18.8% | 18.4% | 9.3% |
| הליכוד | 17.1% | 17.5% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 9.4% | 9.1% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 7.9% | 6.4% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.9% | 4.8% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 4.5% | 4.3% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.4% | 6.7% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 4.1% | 1.7% |
| ש״ס | 1.7% | 1.1% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.2% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 31.1% | 34.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 63.3% | 60.3% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.9% | 5.1% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 79.0% | 79.1% | 78.0% |
| קולות כשרים | 6,049 | 63,276 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 41.7% | 54.3% | 0.2% | 1.4% | 75.5% | 2,443 | קדימה 37.5% |
| 2013 | 35.7%▼6.0 | 59.7%▲5.4 | 0.1%▼0.1 | 2.6%▲1.2 | 79.0% | 2,927 | יש עתיד 27.5% |
| 2015 | 35.0%▼0.6 | 53.8%▼5.9 | 0.1%±0.0 | 10.9%▲8.3 | 82.1% | 3,188 | המחנה הציוני 30.8% |
| אפר׳ 2019 | 38.1%▲3.1 | 54.8%▲1.0 | 0.2%▲0.1 | 6.5%▼4.4 | 78.1% | 4,992 | כחול לבן 44.3% |
| ספט׳ 2019 | 33.5%▼4.7 | 58.9%▲4.1 | 0.2%±0.0 | 6.9%▲0.5 | 77.1% | 4,996 | כחול לבן 45.9% |
| 2020 | 37.2%▲3.7 | 62.1%▲3.1 | 0.3%▲0.1 | – | 76.5% | 5,038 | כחול לבן 47.7% |
| 2021 | 34.2%▼3.0 | 64.1%▲2.1 | 0.1%▼0.2 | – | 75.1% | 5,157 | יש עתיד 26.4% |
| 2022 | 35.5%▲1.3 | 62.1%▼2.1 | 0.3%▲0.1 | 0.0% | 76.1% | 5,665 | יש עתיד 33.2% |
| 2026 | 31.1%▼4.4 | 63.3%▲1.3 | 0.4%▲0.2 | 4.9%▲4.9 | 79.0% | 6,049 | ישר! 27.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 214 | חילוני | 7,530 | 6,049 | 31.1% | 63.3% | 0.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.