הפרחים
שכונה במודיעין-מכבים-רעות · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 11,720 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 66.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הפרחים | מודיעין-מכבים-רעות | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 28.3% | 26.3% | 16.1% |
| ביחד | 17.9% | 18.4% | 9.3% |
| הליכוד | 16.6% | 17.5% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 11.7% | 9.1% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 8.1% | 6.4% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.6% | 6.7% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 4.8% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.4% | 4.3% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 4.1% | 1.7% |
| ש״ס | 1.2% | 1.1% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.2% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 29.3% | 34.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 66.1% | 60.3% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.0% | 5.1% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.7% | 79.1% | 78.0% |
| קולות כשרים | 6,896 | 63,276 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 30.0% | 55.6% | 0.1% | 13.2% | 70.1% | 3,832 | קדימה 29.4% |
| 2009 | 44.7%▲14.6 | 51.4%▼4.3 | 0.2%▲0.2 | 1.5%▼11.6 | 70.7% | 4,051 | קדימה 34.7% |
| 2013 | 37.1%▼7.5 | 57.4%▲6.0 | 0.2%±0.0 | 3.4%▲1.9 | 74.2% | 4,630 | הליכוד ביתנו 27.0% |
| 2015 | 36.0%▼1.1 | 52.2%▼5.2 | 0.1%▼0.1 | 11.4%▲8.0 | 76.0% | 4,923 | המחנה הציוני 29.5% |
| אפר׳ 2019 | 37.0%▲0.9 | 55.9%▲3.7 | 0.2%▲0.1 | 6.6%▼4.9 | 74.0% | 5,059 | כחול לבן 42.6% |
| ספט׳ 2019 | 31.7%▼5.3 | 59.9%▲4.0 | 0.3%▲0.1 | 7.8%▲1.3 | 72.7% | 5,037 | כחול לבן 43.9% |
| 2020 | 35.5%▲3.8 | 63.8%▲3.9 | 0.4%▲0.1 | – | 72.1% | 5,046 | כחול לבן 46.4% |
| 2021 | 31.9%▼3.6 | 66.2%▲2.4 | 0.1%▼0.3 | – | 68.4% | 5,012 | יש עתיד 26.0% |
| 2022 | 32.4%▲0.5 | 65.5%▼0.7 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 68.5% | 5,134 | יש עתיד 34.1% |
| 2026 | 29.3%▼3.1 | 66.1%▲0.6 | 0.3%▲0.1 | 4.0%▲4.0 | 74.7% | 6,896 | ישר! 28.3% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 114 | חילוני | 3,350 | 2,250 | 29.6% | 65.4% | 0.4% |
| 121 | חילוני | 890 | 2,501 | 31.8% | 63.7% | 0.2% |
| 122 | חילוני | 3,300 | 1,630 | 28.8% | 66.4% | 0.4% |
| 123 | חילוני | 4,180 | 515 | 17.1% | 80.0% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.