ארמון האגמון
שכונה בנצרת · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 8,490 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 94.5% (ארצי 14.7%), עלייה של 0.8 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ארמון האגמון | נצרת | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 74.0% | 73.2% | 8.8% |
| רע״ם | 20.5% | 20.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 3.2% | 3.1% | 6.4% |
| ישר! | 0.8% | 0.8% | 16.1% |
| הליכוד | 0.5% | 0.6% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 0.4% | 0.5% | 5.9% |
| ש״ס | 0.2% | 0.2% | 5.3% |
| ביחד | 0.1% | 0.1% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 0.1% | 0.0% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 1.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.8% | 1.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 4.5% | 4.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 94.5% | 94.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 73.7% | 73.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 11,744 | 44,260 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 0.8% | 7.6% | 90.1% | 0.4% | 56.6% | 7,248 | חד״ש 42.4% |
| 2009 | 1.3%▲0.5 | 2.3%▼5.3 | 95.2%▲5.1 | 0.0%▼0.4 | 51.1% | 5,048 | חד״ש 49.5% |
| 2013 | 1.0%▼0.3 | 3.3%▲1.0 | 94.8%▼0.4 | 0.4%▲0.4 | 56.8% | 6,089 | חד״ש 44.2% |
| 2015 | 1.2%▲0.2 | 3.9%▲0.6 | 94.1%▼0.7 | 0.4%±0.0 | 63.8% | 9,360 | הרשימה המשותפת 94.1% |
| אפר׳ 2019 | 2.2%▲1.0 | 10.1%▲6.2 | 85.6%▼8.5 | 0.3%▼0.1 | 42.1% | 6,583 | חד״ש-תע״ל 55.6% |
| ספט׳ 2019 | 1.8%▼0.4 | 3.3%▼6.8 | 93.9%▲8.2 | 0.5%▲0.2 | 58.5% | 9,309 | הרשימה המשותפת 93.9% |
| 2020 | 0.9%▼0.8 | 1.8%▼1.5 | 96.9%▲3.1 | – | 62.4% | 9,493 | הרשימה המשותפת 96.9% |
| 2021 | 3.5%▲2.6 | 5.7%▲3.9 | 90.1%▼6.9 | – | 41.3% | 6,813 | הרשימה המשותפת 66.2% |
| 2022 | 2.3%▼1.2 | 3.3%▼2.4 | 93.7%▲3.7 | 0.0% | 51.3% | 9,255 | חד״ש-תע״ל 46.0% |
| 2026 | 0.8%▼1.5 | 4.5%▲1.2 | 94.5%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 73.7% | 11,744 | הרשימה המשותפת 74.0% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | מסורתי | 1,730 | 4,888 | 1.1% | 7.3% | 91.4% |
| 15 | מסורתי | 1,780 | 2,985 | 0.2% | 1.1% | 98.6% |
| 16 | מסורתי | 2,160 | הערכה (אזור 12) | 1.1% | 7.3% | 91.4% |
| 17 | מסורתי | 2,820 | 3,871 | 1.0% | 3.6% | 95.3% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.