ביר אבו אל ג'יש
שכונה בנצרת · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,370 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2009: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: המפלגות הערביות 93.9% (ארצי 14.7%), ירידה של 0.1 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ביר אבו אל ג'יש | נצרת | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 71.8% | 73.2% | 8.8% |
| רע״ם | 22.0% | 20.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 3.5% | 3.1% | 6.4% |
| ישר! | 0.7% | 0.8% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 0.5% | 0.5% | 5.9% |
| הליכוד | 0.3% | 0.6% | 20.5% |
| ש״ס | 0.2% | 0.2% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.1% | 0.0% | 5.1% |
| ביחד | 0.0% | 0.1% | 9.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.7% | 1.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 4.7% | 4.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 93.9% | 94.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 71.2% | 73.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,115 | 44,260 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 1.3% | 5.4% | 92.5% | 0.1% | 50.0% | 1,506 | חד״ש 44.8% |
| 2013 | 1.3%±0.0 | 5.9%▲0.5 | 91.8%▼0.7 | 0.4%▲0.3 | 55.2% | 2,218 | חד״ש 45.7% |
| 2015 | 1.6%▲0.3 | 5.6%▼0.3 | 91.2%▼0.6 | 0.9%▲0.6 | 63.2% | 2,512 | הרשימה המשותפת 91.2% |
| אפר׳ 2019 | 1.9%▲0.3 | 13.2%▲7.6 | 82.4%▼8.8 | 0.8%▼0.2 | 39.4% | 1,861 | חד״ש-תע״ל 50.1% |
| ספט׳ 2019 | 0.9%▼1.0 | 5.6%▼7.7 | 91.2%▲8.8 | 1.5%▲0.7 | 54.3% | 2,605 | הרשימה המשותפת 91.2% |
| 2020 | 1.1%▲0.1 | 2.3%▼3.2 | 96.2%▲5.0 | – | 60.3% | 2,925 | הרשימה המשותפת 96.2% |
| 2021 | 2.7%▲1.6 | 6.7%▲4.4 | 90.1%▼6.1 | – | 34.4% | 749 | הרשימה המשותפת 57.7% |
| 2022 | 1.4%▼1.3 | 4.1%▼2.5 | 93.9%▲3.8 | 0.0% | 43.3% | 989 | חד״ש-תע״ל 34.6% |
| 2026 | 0.7%▼0.7 | 4.7%▲0.5 | 93.9%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 71.2% | 2,115 | הרשימה המשותפת 71.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44 | מסורתי | 2,370 | 2,115 | 0.7% | 4.7% | 93.9% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.