נווה שלום
שכונה בנתניה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,110 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 61.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 10.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה שלום | נתניה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 34.9% | 35.5% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 13.9% | 9.0% | 5.9% |
| ישר! | 12.5% | 15.4% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 9.6% | 7.2% | 5.7% |
| ש״ס | 7.3% | 7.4% | 5.3% |
| ביחד | 6.6% | 9.4% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.9% | 4.5% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 3.7% | 2.7% |
| יהדות התורה | 3.0% | 2.4% | 5.5% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.9% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 1.3% | 2.7% | 6.4% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 61.2% | 59.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 34.3% | 36.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 3.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 73.3% | 60.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,872 | 129,557 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 42.3% | 42.6% | 0.0% | 13.7% | 52.8% | 336 | קדימה 30.1% |
| 2009 | 58.5%▲16.2 | 36.6%▼5.9 | 0.3%▲0.3 | 0.3%▼13.4 | 52.4% | 325 | הליכוד 32.0% |
| 2013 | 54.2%▼4.3 | 36.1%▼0.5 | 0.0%▼0.3 | 4.7%▲4.4 | 59.6% | 382 | הליכוד ביתנו 35.9% |
| 2015 | 57.7%▲3.5 | 21.7%▼14.5 | 0.0%±0.0 | 20.2%▲15.5 | 66.4% | 932 | הליכוד 38.3% |
| אפר׳ 2019 | 70.0%▲12.3 | 24.7%▲3.1 | 0.1%▲0.1 | 4.8%▼15.4 | 63.7% | 1,742 | הליכוד 41.2% |
| ספט׳ 2019 | 65.4%▼4.6 | 26.4%▲1.7 | 0.0%▼0.1 | 7.7%▲2.9 | 62.9% | 1,713 | הליכוד 39.8% |
| 2020 | 67.3%▲1.8 | 32.4%▲5.9 | 0.1%▲0.1 | – | 65.2% | 1,782 | הליכוד 46.1% |
| 2021 | 65.9%▼1.3 | 32.2%▼0.2 | 0.0%▼0.1 | – | 57.0% | 1,562 | הליכוד 38.3% |
| 2022 | 71.8%▲5.9 | 27.4%▼4.8 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 62.1% | 1,684 | הליכוד 39.3% |
| 2026 | 61.2%▼10.5 | 34.3%▲6.9 | 0.0%±0.0 | 3.9%▲3.9 | 73.3% | 2,872 | הליכוד 34.9% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 222 | מסורתי | 3,110 | 2,872 | 61.2% | 34.3% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.