רמת ידין
שכונה בנתניה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,800 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 79.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת ידין | נתניה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 49.4% | 35.5% | 20.5% |
| ש״ס | 15.3% | 7.4% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 10.0% | 7.2% | 5.7% |
| ישר! | 6.1% | 15.4% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 5.5% | 9.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.4% | 3.7% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.8% | 4.5% | 5.1% |
| ביחד | 2.7% | 9.4% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 1.0% | 2.7% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.9% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.5% | 2.4% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.1% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 79.0% | 59.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 15.3% | 36.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.4% | 3.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 62.4% | 60.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,545 | 129,557 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 60.0% | 22.3% | 0.2% | 4.4% | 44.7% | 1,274 | ש״ס 24.4% |
| 2009 | 79.1%▲19.1 | 16.9%▼5.4 | 0.1%▼0.1 | 0.4%▼4.0 | 42.2% | 1,182 | הליכוד 31.7% |
| 2013 | 75.9%▼3.2 | 16.8%▼0.1 | 0.1%±0.0 | 4.0%▲3.6 | 47.8% | 1,338 | הליכוד ביתנו 43.0% |
| 2015 | 74.1%▼1.9 | 9.5%▼7.3 | 0.1%▲0.1 | 15.4%▲11.4 | 55.3% | 1,551 | הליכוד 42.2% |
| אפר׳ 2019 | 83.9%▲9.9 | 9.5%±0.0 | 0.1%▼0.1 | 5.7%▼9.7 | 54.1% | 1,464 | הליכוד 49.8% |
| ספט׳ 2019 | 74.2%▼9.7 | 17.1%▲7.6 | 0.0%▼0.1 | 7.5%▲1.8 | 54.1% | 1,455 | הליכוד 44.0% |
| 2020 | 82.7%▲8.5 | 16.4%▼0.7 | 0.0%±0.0 | – | 55.8% | 1,503 | הליכוד 55.5% |
| 2021 | 79.5%▼3.2 | 18.0%▲1.6 | 0.2%▲0.2 | – | 48.6% | 1,278 | הליכוד 48.7% |
| 2022 | 84.5%▲5.0 | 13.4%▼4.6 | 0.0%▼0.2 | 0.0% | 55.1% | 1,436 | הליכוד 47.5% |
| 2026 | 79.0%▼5.5 | 15.3%▲2.0 | 0.1%▲0.1 | 4.4%▲4.4 | 62.4% | 1,545 | הליכוד 49.4% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 431 | מסורתי | 4,800 | 1,545 | 79.0% | 15.3% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.