צמרות
שכונה באורנית · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,370 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 54.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | צמרות | אורנית | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 24.8% | 24.8% | 16.1% |
| הליכוד | 20.5% | 20.5% | 20.5% |
| ביחד | 18.2% | 18.2% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 7.8% | 7.8% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 7.2% | 7.2% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 5.9% | 5.9% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 5.8% | 5.8% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 5.2% | 5.2% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 3.4% | 1.7% |
| ש״ס | 0.8% | 0.8% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.2% | 5.5% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 38.6% | 38.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 54.0% | 54.0% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 7.2% | 7.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 79.1% | 79.1% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,720 | 5,720 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 44.6% | 46.9% | 0.0% | 8.1% | 79.9% | 5,029 | כחול לבן 42.2% |
| ספט׳ 2019 | 44.6%±0.0 | 50.2%▲3.3 | 0.0%±0.0 | 4.8%▼3.4 | 76.8% | 4,861 | כחול לבן 42.8% |
| 2020 | 47.4%▲2.9 | 52.4%▲2.1 | 0.0%±0.0 | – | 76.9% | 4,927 | כחול לבן 44.0% |
| 2021 | 43.4%▼4.0 | 55.0%▲2.6 | 0.0%±0.0 | – | 76.0% | 4,939 | יש עתיד 23.5% |
| 2022 | 44.9%▲1.5 | 53.1%▼1.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 75.3% | 5,064 | יש עתיד 29.1% |
| 2026 | 38.6%▼6.3 | 54.0%▲0.9 | 0.1%±0.0 | 7.2%▲7.2 | 79.1% | 5,720 | ישר! 24.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | חילוני | 4,370 | 5,720 | 38.6% | 54.0% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.