מרכז
שכונה בפרדס חנה-כרכור · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,800 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 61.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 6.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מרכז | פרדס חנה-כרכור | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 29.1% | 24.5% | 16.1% |
| הליכוד | 20.8% | 23.5% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 18.0% | 15.8% | 6.4% |
| ביחד | 11.0% | 12.7% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 6.3% | 5.6% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 3.3% | 4.6% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 3.5% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 2.9% | 4.2% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 1.8% | 1.7% |
| ש״ס | 2.0% | 2.5% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.4% | 8.8% |
| רע״ם | 0.3% | 0.3% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 34.4% | 37.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 61.4% | 57.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.2% | 3.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 75.9% | 75.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,514 | 27,357 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 27.5% | 56.9% | 0.2% | 13.8% | 66.1% | 1,278 | קדימה 28.5% |
| 2009 | 40.6%▲13.2 | 51.9%▼5.0 | 1.6%▲1.4 | 3.2%▼10.6 | 64.3% | 1,336 | קדימה 32.3% |
| 2013 | 39.3%▼1.3 | 52.2%▲0.4 | 0.4%▼1.2 | 3.9%▲0.6 | 65.3% | 1,556 | הליכוד ביתנו 22.4% |
| 2015 | 39.2%▼0.1 | 48.6%▼3.7 | 0.5%▲0.1 | 11.0%▲7.2 | 71.0% | 1,730 | המחנה הציוני 31.2% |
| אפר׳ 2019 | 40.1%▲0.9 | 53.4%▲4.9 | 0.2%▼0.3 | 5.5%▼5.6 | 72.1% | 1,979 | כחול לבן 36.8% |
| ספט׳ 2019 | 40.8%▲0.6 | 54.5%▲1.0 | 0.7%▲0.5 | 3.5%▼1.9 | 69.9% | 1,752 | כחול לבן 34.9% |
| 2020 | 44.1%▲3.4 | 54.6%▲0.1 | 1.2%▲0.5 | – | 69.2% | 1,751 | כחול לבן 38.9% |
| 2021 | 39.7%▼4.5 | 57.6%▲3.0 | 0.6%▼0.6 | – | 67.9% | 1,739 | הליכוד 24.8% |
| 2022 | 41.4%▲1.7 | 55.4%▼2.2 | 1.4%▲0.8 | 0.0% | 66.4% | 1,789 | הליכוד 27.1% |
| 2026 | 34.4%▼6.9 | 61.4%▲6.0 | 0.6%▼0.8 | 3.2%▲3.2 | 75.9% | 2,514 | ישר! 29.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | חילוני | 2,800 | 2,514 | 34.4% | 61.4% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.