פרחי הדר
שכונה בפרדס חנה-כרכור · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 1,500 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 66.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | פרחי הדר | פרדס חנה-כרכור | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 26.6% | 24.5% | 16.1% |
| הליכוד | 18.2% | 23.5% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 17.8% | 15.8% | 6.4% |
| ביחד | 17.6% | 12.7% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 4.3% | 4.2% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 4.2% | 4.6% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.8% | 5.6% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 3.5% | 2.7% |
| ש״ס | 1.8% | 2.5% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.8% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.4% | 8.8% |
| רע״ם | 0.3% | 0.3% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 29.9% | 37.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 66.1% | 57.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.1% | 3.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.6% | 75.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,319 | 27,357 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 29.4% | 55.4% | 0.7% | 11.4% | 62.3% | 1,268 | קדימה 30.3% |
| 2009 | 43.5%▲14.0 | 49.4%▼6.0 | 0.5%▼0.2 | 2.9%▼8.5 | 63.6% | 939 | קדימה 32.4% |
| 2013 | 35.5%▼8.0 | 57.6%▲8.2 | 1.0%▲0.5 | 2.7%▼0.2 | 68.9% | 975 | העבודה 22.5% |
| 2015 | 37.0%▲1.5 | 52.3%▼5.4 | 0.3%▼0.7 | 10.2%▲7.6 | 75.8% | 1,152 | המחנה הציוני 31.1% |
| אפר׳ 2019 | 35.2%▼1.8 | 58.8%▲6.5 | 0.2%▼0.1 | 5.4%▼4.9 | 75.2% | 1,252 | כחול לבן 41.8% |
| ספט׳ 2019 | 33.4%▼1.8 | 61.8%▲3.0 | 0.4%▲0.2 | 4.3%▼1.1 | 72.9% | 1,211 | כחול לבן 41.8% |
| 2020 | 36.7%▲3.2 | 62.3%▲0.5 | 0.9%▲0.5 | – | 74.2% | 1,255 | כחול לבן 47.1% |
| 2021 | 33.7%▼2.9 | 63.3%▲1.0 | 0.2%▼0.7 | – | 72.4% | 1,269 | הליכוד 21.0% |
| 2022 | 34.9%▲1.2 | 61.9%▼1.4 | 0.6%▲0.4 | 0.0% | 71.1% | 1,263 | יש עתיד 29.7% |
| 2026 | 29.9%▼5.0 | 66.1%▲4.2 | 0.6%±0.0 | 3.1%▲3.1 | 80.6% | 2,319 | ישר! 26.6% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | חילוני | 1,500 | 2,319 | 29.9% | 66.1% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.