אחים ישראלית
שכונה בפתח תקווה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,020 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2009: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 66.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אחים ישראלית | פתח תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 29.1% | 18.7% | 16.1% |
| ביחד | 20.9% | 12.4% | 9.3% |
| הליכוד | 19.5% | 25.4% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 8.7% | 8.8% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 7.5% | 3.8% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.6% | 3.9% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.6% | 6.1% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.1% | 7.2% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 2.5% | 1.7% |
| ש״ס | 1.3% | 6.1% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.2% | 3.9% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 28.7% | 51.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 66.2% | 43.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.6% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 81.5% | 73.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,625 | 149,996 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 38.0% | 59.3% | 0.2% | 0.5% | 78.3% | 3,005 | קדימה 42.9% |
| 2013 | 34.9%▼3.1 | 60.9%▲1.6 | 0.2%±0.0 | 2.4%▲1.9 | 77.3% | 3,562 | יש עתיד 32.3% |
| 2015 | 32.7%▼2.2 | 56.5%▼4.5 | 0.1%▼0.1 | 10.6%▲8.2 | 84.3% | 3,636 | המחנה הציוני 30.5% |
| אפר׳ 2019 | 37.9%▲5.2 | 56.3%▼0.2 | 0.1%±0.0 | 5.4%▼5.2 | 81.2% | 3,022 | כחול לבן 48.7% |
| ספט׳ 2019 | 35.8%▼2.1 | 55.8%▼0.4 | 0.1%±0.0 | 7.9%▲2.5 | 80.0% | 4,694 | כחול לבן 46.0% |
| 2020 | 39.0%▲3.2 | 60.5%▲4.7 | 0.2%±0.0 | – | 78.5% | 4,121 | כחול לבן 49.6% |
| 2021 | 33.9%▼5.1 | 64.0%▲3.5 | 0.1%±0.0 | – | 77.2% | 4,016 | יש עתיד 27.6% |
| 2022 | 36.4%▲2.5 | 61.4%▼2.6 | 0.3%▲0.1 | 0.0% | 78.2% | 4,173 | יש עתיד 33.3% |
| 2026 | 28.7%▼7.7 | 66.2%▲4.8 | 0.2%▼0.1 | 4.6%▲4.6 | 81.5% | 4,625 | ישר! 29.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 621 | חילוני | 5,020 | 4,625 | 28.7% | 66.2% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.