בת גנים
שכונה בפתח תקווה · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 5,680 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש ביבי 50.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 9.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בת גנים | פתח תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 23.4% | 25.4% | 20.5% |
| ישר! | 20.4% | 18.7% | 16.1% |
| ביחד | 15.9% | 12.4% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 14.1% | 7.2% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 5.8% | 2.5% | 1.7% |
| ישראל ביתנו | 5.1% | 8.8% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 3.7% | 6.1% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 3.9% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 2.8% | 3.8% | 6.4% |
| ש״ס | 2.1% | 6.1% | 5.3% |
| יהדות התורה | 1.3% | 3.9% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 2.2% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 50.4% | 51.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 44.2% | 43.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.1% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 83.2% | 73.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,012 | 149,996 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 62.2% | 34.1% | 0.0% | 3.7% | 77.8% | 510 | כחול לבן 29.4% |
| ספט׳ 2019 | 59.6%▼2.6 | 36.8%▲2.7 | 0.2%▲0.2 | 3.4%▼0.3 | 78.3% | 465 | כחול לבן 31.6% |
| 2020 | 59.4%▼0.2 | 40.4%▲3.7 | 0.0%▼0.2 | – | 76.9% | 470 | כחול לבן 34.0% |
| 2021 | 60.9%▲1.6 | 37.7%▼2.8 | 0.2%▲0.2 | – | 76.9% | 563 | ימינה 22.0% |
| 2022 | 60.1%▼0.9 | 37.9%▲0.3 | 0.3%▲0.1 | 0.0% | 80.8% | 641 | הציונות הדתית 24.0% |
| 2026 | 50.4%▼9.7 | 44.2%▲6.3 | 0.2%▼0.1 | 3.1%▲3.1 | 83.2% | 1,012 | הליכוד 23.4% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 811 | דתי | 1,180 | 1,012 | 50.4% | 44.2% | 0.2% |
| 813 | דתי | 4,500 | הערכה (אזור 231) | 58.2% | 36.9% | 0.0% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.