עין גנים

שכונה בפתח תקווה · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 14,380 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 51.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 40.9%2009: מחנה נתניהו 58.4%2013: מחנה נתניהו 49.9%2015: מחנה נתניהו 54.2%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 58.8%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 44.0%2020: מחנה נתניהו 48.5%2021: מחנה נתניהו 44.7%2022: מחנה נתניהו 48.3%2026: מחנה נתניהו 43.3%2006: המחנה שמולו 43.8%2009: המחנה שמולו 38.4%2013: המחנה שמולו 43.2%2015: המחנה שמולו 33.5%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 34.9%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 37.1%2020: המחנה שמולו 50.8%2021: המחנה שמולו 53.2%2022: המחנה שמולו 49.3%2026: המחנה שמולו 51.3%2006: מפלגות ערביות 0.1%2009: מפלגות ערביות 0.1%2013: מפלגות ערביות 0.1%2015: מפלגות ערביות 0.1%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%2020: מפלגות ערביות 0.2%2021: מפלגות ערביות 0.1%2022: מפלגות ערביות 0.1%2026: מפלגות ערביות 0.1%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהעין גניםפתח תקווהישראל
הליכוד27.4%25.4%20.5%
ישר!20.1%18.7%16.1%
ישראל ביתנו15.2%8.8%5.9%
ביחד12.3%12.4%9.3%
עוצמה יהודית6.0%6.1%5.7%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.4%3.9%2.7%
הדמוקרטים3.6%3.8%6.4%
הציונות הדתית וזהות3.6%7.2%5.1%
ש״ס3.6%6.1%5.3%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.7%2.5%1.7%
יהדות התורה1.0%3.9%5.5%
רע״ם0.1%0.1%5.9%
הרשימה המשותפת0.0%0.1%8.8%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.1%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.9%1.0%0.8%
גוש ביבי43.3%51.3%44.0%
גוש השינוי51.3%43.7%37.8%
המפלגות הערביות0.1%0.1%14.7%
לא התחייבו לגוש4.4%3.9%2.8%
אחוז הצבעה66.7%73.0%78.0%
קולות כשרים10,895149,9965,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200640.9%43.8%0.1%13.8%60.5%10,770קדימה 26.2%
200958.4%▲17.538.4%▼5.40.1%±0.00.4%▼13.461.8%9,788קדימה 26.5%
201349.9%▼8.543.2%▲4.80.1%±0.03.1%▲2.862.5%9,797הליכוד ביתנו 33.2%
201554.2%▲4.333.5%▼9.80.1%±0.011.8%▲8.765.4%10,088הליכוד 27.8%
אפר׳ 201958.8%▲4.634.9%▲1.40.1%±0.05.2%▼6.662.2%9,970הליכוד 30.9%
ספט׳ 201944.0%▼14.837.1%▲2.20.1%±0.018.2%▲13.061.9%9,948הליכוד 30.7%
202048.5%▲4.550.8%▲13.70.2%▲0.1–61.3%9,896הליכוד 36.2%
202144.7%▼3.853.2%▲2.40.1%▼0.1–57.6%9,563הליכוד 28.4%
202248.3%▲3.749.3%▼3.90.1%▲0.10.0%59.0%9,186הליכוד 29.9%
202643.3%▼5.151.3%▲1.90.1%±0.04.4%▲4.466.7%10,895הליכוד 27.4%

אזורים סטטיסטיים (4)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
321חילוני4,8705,12343.6%50.5%0.0%
322חילוני2,700הערכה (אזור 321)43.6%50.5%0.0%
323חילוני3,2402,50640.0%55.1%0.2%
324חילוני3,5703,26645.3%49.4%0.2%

הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.