אם המושבות החדשה

שכונה בפתח תקווה · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 23,050 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 67.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 16.9%2009: מחנה נתניהו 37.9%2013: מחנה נתניהו 30.2%2015: מחנה נתניהו 33.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 39.1%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 33.2%2020: מחנה נתניהו 36.0%2021: מחנה נתניהו 32.8%2022: מחנה נתניהו 34.9%2026: מחנה נתניהו 27.7%2006: המחנה שמולו 62.2%2009: המחנה שמולו 59.4%2013: המחנה שמולו 66.9%2015: המחנה שמולו 55.9%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 55.9%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 57.1%2020: המחנה שמולו 63.7%2021: המחנה שמולו 65.5%2022: המחנה שמולו 63.6%2026: המחנה שמולו 67.5%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.1%2013: מפלגות ערביות 0.1%2015: מפלגות ערביות 0.1%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.2%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.1%2026: מפלגות ערביות 0.1%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהאם המושבות החדשהפתח תקווהישראל
ישר!29.8%18.7%16.1%
ביחד22.8%12.4%9.3%
הליכוד18.7%25.4%20.5%
ישראל ביתנו8.3%8.8%5.9%
הדמוקרטים6.6%3.8%6.4%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.6%3.9%2.7%
עוצמה יהודית3.2%6.1%5.7%
הציונות הדתית וזהות2.6%7.2%5.1%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.0%2.5%1.7%
ש״ס1.1%6.1%5.3%
הרשימה המשותפת0.1%0.1%8.8%
יהדות התורה0.1%3.9%5.5%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.1%0.2%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רע״ם0.0%0.1%5.9%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.1%1.0%0.8%
גוש ביבי27.7%51.3%44.0%
גוש השינוי67.5%43.7%37.8%
המפלגות הערביות0.1%0.1%14.7%
לא התחייבו לגוש4.6%3.9%2.8%
אחוז הצבעה82.3%73.0%78.0%
קולות כשרים10,170149,9965,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200616.9%62.2%0.0%19.6%74.3%378קדימה 39.9%
200937.9%▲21.059.4%▼2.80.1%▲0.10.7%▼18.980.1%2,529קדימה 41.5%
201330.2%▼7.766.9%▲7.60.1%±0.01.4%▲0.882.0%5,119יש עתיד 38.3%
201533.6%▲3.455.9%▼11.00.1%±0.010.3%▲8.985.3%7,614המחנה הציוני 30.7%
אפר׳ 201939.1%▲5.555.9%±0.00.1%±0.04.5%▼5.881.9%7,590כחול לבן 50.0%
ספט׳ 201933.2%▼5.957.1%▲1.10.0%±0.09.4%▲4.980.4%8,598כחול לבן 48.4%
202036.0%▲2.863.7%▲6.60.2%▲0.1–79.3%7,781כחול לבן 52.1%
202132.8%▼3.365.5%▲1.80.0%▼0.1–78.4%7,893יש עתיד 30.9%
202234.9%▲2.163.6%▼2.00.1%▲0.10.0%78.7%8,608יש עתיד 37.3%
202627.7%▼7.267.5%▲3.90.1%±0.04.6%▲4.682.3%10,170ישר! 29.8%

אזורים סטטיסטיים (4)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
611חילוני5,0306,25329.8%65.6%0.1%
612חילוני5,4503,91724.3%70.6%0.1%
613חילוני7,170הערכה (אזור 612)24.3%70.6%0.1%
614חילוני5,400הערכה (אזור 611)29.8%65.6%0.1%

הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.