כפר גנים א'
שכונה בפתח תקווה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,860 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2021: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש ביבי 53.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 8.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר גנים א' | פתח תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 18.2% | 18.7% | 16.1% |
| הליכוד | 16.8% | 25.4% | 20.5% |
| יהדות התורה | 13.2% | 3.9% | 5.5% |
| ביחד | 9.7% | 12.4% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 9.0% | 8.8% | 5.9% |
| ש״ס | 8.9% | 6.1% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 7.2% | 7.2% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 5.1% | 6.1% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 4.6% | 3.8% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 3.9% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 2.5% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 2.1% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 53.2% | 51.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 41.5% | 43.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.6% | 73.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 945 | 149,996 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 56.8% | 42.0% | 0.0% | – | 60.1% | 659 | יהדות התורה 18.1% |
| 2022 | 62.1%▲5.4 | 37.1%▼4.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 60.4% | 663 | יהדות התורה 21.3% |
| 2026 | 53.2%▼8.9 | 41.5%▲4.4 | 0.2%▲0.2 | 3.0%▲3.0 | 72.6% | 945 | ישר! 18.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 222 | חילוני | 2,860 | 945 | 53.2% | 41.5% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.