כפר גנים ג'
שכונה בפתח תקווה · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 15,200 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 56.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר גנים ג' | פתח תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 27.7% | 18.7% | 16.1% |
| הליכוד | 22.9% | 25.4% | 20.5% |
| ביחד | 16.7% | 12.4% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 6.5% | 8.8% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.8% | 7.2% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 5.6% | 3.8% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.4% | 3.9% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 4.0% | 6.1% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 2.5% | 1.7% |
| ש״ס | 1.5% | 6.1% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.6% | 3.9% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.7% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 38.3% | 51.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 56.5% | 43.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.4% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 84.4% | 73.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,530 | 149,996 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 45.2% | 42.6% | 0.0% | 11.4% | 74.6% | 1,155 | קדימה 26.8% |
| 2009 | 58.1%▲12.9 | 39.7%▼2.9 | 0.1%▲0.1 | 0.2%▼11.2 | 75.9% | 801 | הליכוד 26.5% |
| 2013 | 42.8%▼15.2 | 52.8%▲13.1 | 0.1%▼0.1 | 3.6%▲3.4 | 81.1% | 1,677 | יש עתיד 23.9% |
| 2015 | 42.6%▼0.2 | 49.7%▼3.1 | 0.0%▼0.1 | 7.7%▲4.0 | 83.3% | 1,770 | המחנה הציוני 29.8% |
| אפר׳ 2019 | 52.8%▲10.2 | 42.7%▼7.0 | 0.0%±0.0 | 4.2%▼3.5 | 80.7% | 3,428 | כחול לבן 36.2% |
| ספט׳ 2019 | 46.5%▼6.3 | 48.7%▲6.0 | 0.0%±0.0 | 4.6%▲0.4 | 80.0% | 5,431 | כחול לבן 39.5% |
| 2020 | 49.5%▲3.0 | 50.1%▲1.4 | 0.1%▲0.1 | – | 80.1% | 5,501 | כחול לבן 41.4% |
| 2021 | 46.5%▼3.0 | 52.1%▲2.0 | 0.0%▼0.1 | – | 79.9% | 5,660 | הליכוד 24.5% |
| 2022 | 46.5%±0.0 | 52.1%±0.0 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 80.3% | 5,774 | יש עתיד 26.6% |
| 2026 | 38.3%▼8.2 | 56.5%▲4.4 | 0.1%▲0.1 | 4.4%▲4.4 | 84.4% | 4,530 | ישר! 27.7% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 812 | דתי | 3,270 | הערכה (אזור 234) | 52.7% | 42.2% | 0.1% |
| 814 | חילוני | 2,460 | הערכה (אזור 815) | 38.3% | 56.5% | 0.1% |
| 815 | חילוני | 7,130 | 4,530 | 38.3% | 56.5% | 0.1% |
| 816 | חילוני | 2,340 | הערכה (אזור 815) | 38.3% | 56.5% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.