קרית השר חזני
שכונה בפתח תקווה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,890 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 53.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרית השר חזני | פתח תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 33.4% | 25.4% | 20.5% |
| ישר! | 16.0% | 18.7% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 10.8% | 8.8% | 5.9% |
| ביחד | 10.6% | 12.4% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 7.0% | 6.1% | 5.7% |
| ש״ס | 7.0% | 6.1% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.1% | 3.9% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.0% | 7.2% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 2.5% | 3.8% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 2.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.8% | 3.9% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.2% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 53.6% | 51.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 39.8% | 43.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 5.2% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 70.7% | 73.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,631 | 149,996 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 47.0% | 37.7% | 0.0% | 12.0% | 59.3% | 2,518 | קדימה 25.0% |
| 2009 | 65.7%▲18.7 | 30.9%▼6.8 | 0.1%▲0.1 | 0.4%▼11.7 | 63.1% | 2,748 | הליכוד 29.9% |
| 2013 | 57.7%▼8.0 | 35.6%▲4.7 | 0.0%▼0.1 | 3.6%▲3.3 | 66.4% | 3,202 | הליכוד ביתנו 35.2% |
| 2015 | 59.8%▲2.1 | 26.6%▼9.0 | 0.0%±0.0 | 13.4%▲9.7 | 69.3% | 3,337 | הליכוד 32.9% |
| אפר׳ 2019 | 65.8%▲6.1 | 28.2%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 5.2%▼8.2 | 69.0% | 2,553 | הליכוד 37.9% |
| ספט׳ 2019 | 52.0%▼13.8 | 33.5%▲5.3 | 0.0%±0.0 | 13.5%▲8.3 | 67.1% | 2,512 | הליכוד 34.2% |
| 2020 | 56.2%▲4.2 | 43.3%▲9.9 | 0.1%▲0.1 | – | 68.4% | 2,990 | הליכוד 41.4% |
| 2021 | 55.2%▼1.1 | 43.3%▼0.1 | 0.2%▲0.1 | – | 63.8% | 2,362 | הליכוד 33.1% |
| 2022 | 56.3%▲1.1 | 41.8%▼1.5 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 66.0% | 2,906 | הליכוד 32.6% |
| 2026 | 53.6%▼2.7 | 39.8%▼2.0 | 0.2%▲0.1 | 5.2%▲5.2 | 70.7% | 2,631 | הליכוד 33.4% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 432 | חילוני | 2,890 | 2,631 | 53.6% | 39.8% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.