לב המושבה
שכונה בפתח תקווה · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 19,350 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 54.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | לב המושבה | פתח תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 22.4% | 25.4% | 20.5% |
| ישר! | 15.1% | 18.7% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 13.8% | 8.8% | 5.9% |
| יהדות התורה | 9.8% | 3.9% | 5.5% |
| ש״ס | 9.7% | 6.1% | 5.3% |
| ביחד | 8.5% | 12.4% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 5.8% | 6.1% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.1% | 7.2% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 3.1% | 3.8% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 3.9% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 2.5% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.1% | 0.2% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.8% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 54.5% | 51.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 40.5% | 43.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 58.1% | 73.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 8,572 | 149,996 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 51.4% | 35.5% | 0.1% | 11.4% | 54.1% | 6,879 | קדימה 22.6% |
| 2009 | 66.8%▲15.4 | 29.5%▼6.0 | 0.2%▲0.1 | 0.4%▼11.0 | 55.5% | 7,522 | הליכוד 22.0% |
| 2013 | 59.7%▼7.1 | 32.9%▲3.4 | 0.2%▼0.1 | 3.1%▲2.7 | 53.9% | 7,321 | הליכוד ביתנו 30.8% |
| 2015 | 63.2%▲3.5 | 26.4%▼6.6 | 0.1%±0.0 | 9.8%▲6.7 | 57.1% | 8,063 | הליכוד 25.3% |
| אפר׳ 2019 | 68.5%▲5.2 | 25.8%▼0.6 | 0.1%▼0.1 | 4.7%▼5.2 | 54.8% | 7,665 | הליכוד 28.4% |
| ספט׳ 2019 | 54.3%▼14.2 | 27.5%▲1.7 | 0.1%±0.0 | 17.6%▲12.9 | 54.1% | 7,588 | הליכוד 26.9% |
| 2020 | 57.2%▲2.9 | 42.1%▲14.6 | 0.3%▲0.2 | – | 54.2% | 7,557 | הליכוד 31.5% |
| 2021 | 54.2%▼2.9 | 43.6%▲1.5 | 0.1%▼0.1 | – | 51.0% | 6,969 | הליכוד 24.1% |
| 2022 | 57.7%▲3.5 | 40.0%▼3.6 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 52.4% | 7,208 | הליכוד 25.2% |
| 2026 | 54.5%▼3.2 | 40.5%▲0.5 | 0.2%▲0.1 | 2.9%▲2.9 | 58.1% | 8,572 | הליכוד 22.4% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 311 | חילוני | 4,410 | 3,076 | 47.0% | 47.9% | 0.4% |
| 312 | חילוני | 6,330 | הערכה (אזור 311) | 47.0% | 47.9% | 0.4% |
| 313 | חילוני | 4,960 | הערכה (אזור 114) | 46.5% | 48.2% | 0.2% |
| 712 | חילוני | 3,650 | 5,496 | 58.7% | 36.4% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.