מחנה יהודה

שכונה בפתח תקווה · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 9,890 (מפקד 2022) · הצגה במפה

התוצאות מתחילות ב-2009: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.

2026: גוש השינוי 48.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262009: מחנה נתניהו 56.6%2013: מחנה נתניהו 47.1%2015: מחנה נתניהו 50.7%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 55.6%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 48.3%2020: מחנה נתניהו 49.8%2021: מחנה נתניהו 45.2%2022: מחנה נתניהו 52.1%2026: מחנה נתניהו 45.9%2009: המחנה שמולו 40.4%2013: המחנה שמולו 44.7%2015: המחנה שמולו 33.9%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 36.5%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 36.9%2020: המחנה שמולו 49.3%2021: המחנה שמולו 52.5%2022: המחנה שמולו 45.9%2026: המחנה שמולו 48.1%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.1%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.4%2020: מפלגות ערביות 0.4%2021: מפלגות ערביות 0.2%2022: מפלגות ערביות 0.5%2026: מפלגות ערביות 0.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמחנה יהודהפתח תקווהישראל
הליכוד29.6%25.4%20.5%
ישר!21.4%18.7%16.1%
ביחד11.8%12.4%9.3%
ישראל ביתנו10.3%8.8%5.9%
עוצמה יהודית8.3%6.1%5.7%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה5.3%3.9%2.7%
הדמוקרטים4.6%3.8%6.4%
הציונות הדתית וזהות3.4%7.2%5.1%
ש״ס2.5%6.1%5.3%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.7%2.5%1.7%
יהדות התורה0.4%3.9%5.5%
הרשימה המשותפת0.2%0.1%8.8%
רע״ם0.1%0.1%5.9%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.1%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.5%1.0%0.8%
גוש ביבי45.9%51.3%44.0%
גוש השינוי48.1%43.7%37.8%
המפלגות הערביות0.3%0.1%14.7%
לא התחייבו לגוש5.3%3.9%2.8%
אחוז הצבעה70.8%73.0%78.0%
קולות כשרים1,750149,9965,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200956.6%40.4%0.0%0.5%64.3%1,234הליכוד 28.9%
201347.1%▼9.544.7%▲4.30.0%±0.04.5%▲4.063.5%1,277הליכוד ביתנו 31.2%
201550.7%▲3.533.9%▼10.80.1%▲0.114.6%▲10.268.5%1,423הליכוד 30.3%
אפר׳ 201955.6%▲5.036.5%▲2.60.3%▲0.27.2%▼7.466.9%1,415הליכוד 34.3%
ספט׳ 201948.3%▼7.336.9%▲0.40.4%▲0.114.0%▲6.866.4%1,405הליכוד 35.7%
202049.8%▲1.449.3%▲12.50.4%▲0.1–66.8%1,425הליכוד 39.6%
202145.2%▼4.652.5%▲3.20.2%▼0.2–63.0%1,354הליכוד 30.4%
202252.1%▲6.945.9%▼6.60.5%▲0.30.1%65.8%1,493הליכוד 33.7%
202645.9%▼6.248.1%▲2.10.3%▼0.35.3%▲5.270.8%1,750הליכוד 29.6%

אזורים סטטיסטיים (2)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
423חילוני5,740הערכה (אזור 413)53.8%40.6%0.0%
424חילוני4,1501,75045.9%48.1%0.3%

הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.