נוה עוז
שכונה בפתח תקווה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 6,060 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 57.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוה עוז | פתח תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 28.0% | 18.7% | 16.1% |
| הליכוד | 22.5% | 25.4% | 20.5% |
| ביחד | 16.8% | 12.4% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 7.2% | 3.8% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 6.1% | 7.2% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 5.4% | 8.8% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 3.7% | 6.1% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 3.9% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.3% | 2.5% | 1.7% |
| ש״ס | 1.7% | 6.1% | 5.3% |
| יהדות התורה | 1.0% | 3.9% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 38.4% | 51.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 57.4% | 43.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 79.1% | 73.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 7,567 | 149,996 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 25.7% | 60.0% | 0.1% | 12.9% | 70.9% | 2,303 | קדימה 36.3% |
| 2009 | 40.7%▲15.0 | 56.1%▼3.9 | 0.3%▲0.1 | 0.6%▼12.3 | 73.6% | 3,430 | קדימה 36.9% |
| 2013 | 37.3%▼3.4 | 58.6%▲2.5 | 0.1%▼0.1 | 2.5%▲1.9 | 77.0% | 4,556 | יש עתיד 27.6% |
| 2015 | 38.8%▲1.5 | 51.0%▼7.6 | 0.1%▼0.1 | 9.8%▲7.3 | 80.6% | 5,366 | המחנה הציוני 30.1% |
| אפר׳ 2019 | 44.1%▲5.4 | 50.2%▼0.8 | 0.1%±0.0 | 5.4%▼4.5 | 78.1% | 6,015 | כחול לבן 42.9% |
| ספט׳ 2019 | 41.9%▼2.3 | 52.7%▲2.5 | 0.1%±0.0 | 5.0%▼0.4 | 72.7% | 3,803 | כחול לבן 43.5% |
| 2020 | 44.8%▲2.9 | 54.8%▲2.0 | 0.2%▲0.1 | – | 74.4% | 3,941 | כחול לבן 46.2% |
| 2021 | 41.1%▼3.7 | 57.7%▲2.9 | 0.2%▼0.1 | – | 72.6% | 3,964 | הליכוד 26.2% |
| 2022 | 42.2%▲1.1 | 56.3%▼1.4 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 73.8% | 4,307 | יש עתיד 30.5% |
| 2026 | 38.4%▼3.8 | 57.4%▲1.1 | 0.2%±0.0 | 3.7%▲3.7 | 79.1% | 7,567 | ישר! 28.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 724 | חילוני | 6,060 | 7,567 | 38.4% | 57.4% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.