סגולה
שכונה בפתח תקווה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,150 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש ביבי 54.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | סגולה | פתח תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 33.1% | 25.4% | 20.5% |
| ישר! | 17.4% | 18.7% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 10.5% | 8.8% | 5.9% |
| ביחד | 9.7% | 12.4% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 9.2% | 6.1% | 5.7% |
| ש״ס | 5.7% | 6.1% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.0% | 7.2% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 3.9% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 2.9% | 3.8% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 2.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.6% | 3.9% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.9% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 54.5% | 51.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 40.5% | 43.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.0% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 69.2% | 73.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,730 | 149,996 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 62.2% | 32.4% | 0.0% | 4.6% | 67.2% | 3,320 | הליכוד 37.3% |
| ספט׳ 2019 | 53.5%▼8.7 | 30.4%▼1.9 | 0.2%▲0.2 | 15.1%▲10.5 | 65.6% | 1,653 | הליכוד 37.1% |
| 2020 | 60.8%▲7.2 | 38.9%▲8.4 | 0.3%▲0.1 | – | 63.9% | 1,544 | הליכוד 45.1% |
| 2021 | 57.6%▼3.2 | 40.8%▲2.0 | 0.1%▼0.2 | – | 64.0% | 1,575 | הליכוד 38.5% |
| 2022 | 60.6%▲3.0 | 37.4%▼3.5 | 0.0%▼0.1 | 0.1% | 64.9% | 1,592 | הליכוד 35.1% |
| 2026 | 54.5%▼6.1 | 40.5%▲3.1 | 0.1%▲0.1 | 4.0%▲3.9 | 69.2% | 1,730 | הליכוד 33.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 111 | חילוני | 3,150 | 1,730 | 54.5% | 40.5% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.