שעריה
שכונה בפתח תקווה · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 5,630 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 55.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שעריה | פתח תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 37.5% | 25.4% | 20.5% |
| ישר! | 17.8% | 18.7% | 16.1% |
| ביחד | 9.7% | 12.4% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 7.4% | 8.8% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 6.9% | 6.1% | 5.7% |
| ש״ס | 6.3% | 6.1% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.9% | 3.9% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.9% | 7.2% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 2.8% | 3.8% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 2.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.4% | 3.9% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.3% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 55.9% | 51.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 37.7% | 43.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.9% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.3% | 73.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,561 | 149,996 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 36.0% | 47.6% | 0.2% | 13.8% | 63.8% | 2,668 | קדימה 28.7% |
| 2009 | 59.4%▲23.4 | 37.3%▼10.3 | 0.1%▼0.1 | 0.5%▼13.3 | 63.7% | 4,156 | הליכוד 32.1% |
| 2013 | 51.9%▼7.5 | 41.9%▲4.6 | 0.2%▲0.1 | 4.3%▲3.9 | 65.7% | 4,416 | הליכוד ביתנו 34.6% |
| 2015 | 55.5%▲3.7 | 30.7%▼11.3 | 0.0%▼0.2 | 13.6%▲9.3 | 71.4% | 4,933 | הליכוד 36.9% |
| אפר׳ 2019 | 62.4%▲6.8 | 31.9%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 5.4%▼8.3 | 68.2% | 4,900 | הליכוד 43.2% |
| ספט׳ 2019 | 54.0%▼8.4 | 36.1%▲4.3 | 0.0%±0.0 | 9.0%▲3.6 | 68.9% | 5,059 | הליכוד 40.6% |
| 2020 | 60.1%▲6.2 | 39.3%▲3.2 | 0.1%▲0.1 | – | 68.1% | 5,020 | הליכוד 48.2% |
| 2021 | 54.7%▼5.4 | 43.2%▲3.9 | 0.0%▼0.1 | – | 64.6% | 4,799 | הליכוד 38.9% |
| 2022 | 60.9%▲6.2 | 36.8%▼6.4 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 67.6% | 5,050 | הליכוד 38.8% |
| 2026 | 55.9%▼5.0 | 37.7%▲1.0 | 0.1%±0.0 | 4.9%▲4.9 | 72.3% | 5,561 | הליכוד 37.5% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 416 | חילוני | 2,610 | הערכה (אזור 415) | 78.8% | 16.5% | 0.0% |
| 422 | חילוני | 3,020 | 5,561 | 55.9% | 37.7% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.