קרית גולומב
שכונה ברעננה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,480 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 55.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרית גולומב | רעננה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 22.9% | 26.5% | 16.1% |
| ביחד | 19.9% | 20.6% | 9.3% |
| הליכוד | 19.1% | 18.4% | 20.5% |
| הציונות הדתית וזהות | 10.6% | 6.4% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 8.5% | 9.8% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 2.7% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 3.8% | 3.7% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 3.8% | 4.6% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 3.0% | 2.7% |
| ש״ס | 3.0% | 2.9% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.6% | 0.8% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.5% | 0.8% |
| גוש ביבי | 41.2% | 34.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 55.0% | 61.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.1% | 3.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.9% | 71.3% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,771 | 53,414 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 28.1% | 57.4% | 0.2% | 13.3% | 68.9% | 3,295 | קדימה 35.8% |
| 2009 | 41.4%▲13.3 | 55.7%▼1.7 | 0.1%▼0.1 | 1.1%▼12.2 | 70.4% | 3,631 | קדימה 38.0% |
| 2013 | 42.2%▲0.8 | 53.9%▼1.8 | 0.1%±0.0 | 2.7%▲1.6 | 71.6% | 4,184 | יש עתיד 24.5% |
| 2015 | 43.2%▲1.0 | 50.5%▼3.4 | 0.1%▼0.1 | 6.1%▲3.5 | 71.9% | 4,319 | המחנה הציוני 31.7% |
| אפר׳ 2019 | 46.3%▲3.1 | 49.0%▼1.5 | 0.1%±0.0 | 4.5%▼1.7 | 70.5% | 4,392 | כחול לבן 40.6% |
| ספט׳ 2019 | 46.3%±0.0 | 50.7%▲1.7 | 0.1%±0.0 | 2.7%▼1.8 | 68.8% | 4,282 | כחול לבן 39.9% |
| 2020 | 48.9%▲2.6 | 50.8%▲0.1 | 0.2%▲0.1 | – | 68.9% | 4,319 | כחול לבן 42.7% |
| 2021 | 48.1%▼0.7 | 50.9%▲0.1 | 0.1%▼0.1 | – | 68.9% | 4,379 | יש עתיד 21.6% |
| 2022 | 46.8%▼1.3 | 52.2%▲1.3 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 67.5% | 3,877 | יש עתיד 28.6% |
| 2026 | 41.2%▼5.6 | 55.0%▲2.8 | 0.1%▼0.1 | 3.1%▲3.1 | 72.9% | 4,771 | ישר! 22.9% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | חילוני | 2,480 | 4,771 | 41.2% | 55.0% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.