אלפרדוס
שכונה ברהט · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 6,260 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 98.5% (ארצי 14.7%), עלייה של 8.4 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אלפרדוס | רהט | ישראל |
|---|---|---|---|
| רע״ם | 85.0% | 85.3% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 13.5% | 13.1% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 0.4% | 0.5% | 6.4% |
| הליכוד | 0.3% | 0.2% | 20.5% |
| ישר! | 0.1% | 0.2% | 16.1% |
| ש״ס | 0.1% | 0.0% | 5.3% |
| ביחד | 0.1% | 0.1% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 1.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.5% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.4% | 0.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 0.5% | 0.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 98.5% | 98.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 84.5% | 84.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,949 | 37,770 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4.9% | 20.3% | 71.7% | 1.0% | 56.2% | 1,316 | רע״ם-תע״ל 57.0% |
| 2009 | 10.2%▲5.3 | 3.3%▼17.0 | 84.3%▲12.6 | 0.2%▼0.8 | 42.5% | 1,718 | רע״ם-תע״ל 73.7% |
| 2013 | 2.1%▼8.1 | 2.3%▼1.0 | 93.1%▲8.8 | 0.5%▲0.3 | 56.9% | 2,913 | רע״ם-תע״ל 67.7% |
| 2015 | 1.8%▼0.3 | 2.2%▼0.1 | 93.3%▲0.2 | 0.8%▲0.3 | 59.7% | 2,625 | הרשימה המשותפת 93.3% |
| אפר׳ 2019 | 1.3%▼0.5 | 5.8%▲3.6 | 91.8%▼1.5 | 0.5%▼0.3 | 52.9% | 2,319 | רע״ם-בל״ד 48.9% |
| ספט׳ 2019 | 1.3%±0.0 | 15.9%▲10.1 | 79.0%▼12.8 | 0.8%▲0.4 | 61.8% | 1,797 | הרשימה המשותפת 79.0% |
| 2020 | 0.6%▼0.8 | 8.9%▼7.0 | 90.2%▲11.2 | – | 68.5% | 2,646 | הרשימה המשותפת 90.2% |
| 2021 | 4.4%▲3.9 | 1.9%▼7.0 | 92.4%▲2.2 | – | 49.2% | 3,562 | רע״ם 70.1% |
| 2022 | 2.6%▼1.8 | 6.6%▲4.7 | 90.1%▼2.3 | 0.0% | 60.5% | 4,368 | רע״ם 59.8% |
| 2026 | 0.4%▼2.2 | 0.5%▼6.0 | 98.5%▲8.4 | 0.0%±0.0 | 84.5% | 5,949 | רע״ם 85.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | דתי | 6,260 | 5,949 | 0.4% | 0.5% | 98.5% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.