אלנג'אח
שכונה ברהט · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,730 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2013: המפלגות הערביות 85.5% (ארצי 9.2%), עלייה של 47.4 נקודות מאז 2009; בל״ד הובילה.
בחירות 2013
| רשימה | אלנג'אח | רהט | ישראל |
|---|---|---|---|
| בל״ד | 64.9% | 29.8% | 2.6% |
| רע״ם-תע״ל | 19.6% | 56.3% | 3.7% |
| הבית היהודי | 4.5% | 1.0% | 9.1% |
| ש״ס | 2.3% | 1.4% | 8.8% |
| יש עתיד | 1.9% | 0.4% | 14.3% |
| העבודה | 1.6% | 1.0% | 11.4% |
| מרצ | 1.4% | 0.9% | 4.5% |
| חד״ש | 1.0% | 5.5% | 3.0% |
| עם שלם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.3% | 1.2% |
| הליכוד ביתנו | 0.2% | 0.8% | 23.3% |
| התנועה | 0.2% | 0.5% | 5.0% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.1% | 5.2% |
| קדימה | 0.0% | 0.1% | 2.1% |
| עוצמה לישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 1.8% |
| עלה ירוק מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 1.2% |
| כח להשפיע מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.7% |
| רשימות אחרות | 2.0% | 1.5% | 2.2% |
| גוש הימין | 7.1% | 3.4% | 48.1% |
| גוש המרכז-שמאל | 5.1% | 2.9% | 37.3% |
| המפלגות הערביות | 85.5% | 91.6% | 9.2% |
| לא התחייבו לגוש | 0.3% | 0.5% | 3.1% |
| אחוז הצבעה | 51.4% | 56.6% | 67.8% |
| קולות כשרים | 864 | 13,242 | 3,792,742 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.9% | 59.0% | 33.8% | 0.8% | 62.2% | 795 | קדימה 44.4% |
| 2009 | 3.9%±0.0 | 55.2%▼3.8 | 38.2%▲4.3 | 0.0%▼0.8 | 39.5% | 545 | קדימה 53.0% |
| 2013 | 7.1%▲3.2 | 5.1%▼50.1 | 85.5%▲47.4 | 0.3%▲0.3 | 51.4% | 864 | בל״ד 64.9% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | דתי | 3,730 | הערכה (אזור 24) | 0.2% | 1.2% | 98.3% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.