אזור הבילויים
שכונה ברמת גן · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,100 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 63.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 6.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אזור הבילויים | רמת גן | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 27.2% | 28.8% | 16.1% |
| הליכוד | 18.9% | 17.9% | 20.5% |
| ביחד | 18.1% | 18.2% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 11.5% | 12.8% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 7.0% | 6.7% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.0% | 3.3% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 3.5% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.5% | 3.2% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 1.8% | 1.7% |
| ש״ס | 1.5% | 2.2% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.5% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.4% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 31.7% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 63.8% | 66.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.1% | 71.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,755 | 106,321 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 41.7% | 41.1% | 0.4% | 15.6% | 68.4% | 3,699 | קדימה 23.5% |
| 2009 | 52.4%▲10.7 | 43.7%▲2.6 | 0.5%▲0.2 | 0.8%▼14.8 | 69.2% | 3,769 | קדימה 29.4% |
| 2013 | 46.4%▼6.0 | 48.4%▲4.7 | 0.4%▼0.1 | 2.6%▲1.8 | 71.2% | 3,850 | הליכוד ביתנו 22.3% |
| 2015 | 45.0%▼1.4 | 44.0%▼4.4 | 0.1%▼0.3 | 10.6%▲7.9 | 73.2% | 4,004 | המחנה הציוני 27.1% |
| אפר׳ 2019 | 45.0%±0.0 | 48.7%▲4.6 | 0.2%▲0.1 | 5.8%▼4.8 | 71.2% | 3,931 | כחול לבן 38.2% |
| ספט׳ 2019 | 41.8%▼3.2 | 51.8%▲3.1 | 0.3%▲0.1 | 5.8%±0.0 | 69.8% | 3,895 | כחול לבן 39.0% |
| 2020 | 44.1%▲2.2 | 55.0%▲3.2 | 0.5%▲0.2 | – | 69.2% | 3,972 | כחול לבן 42.6% |
| 2021 | 38.9%▼5.1 | 58.8%▲3.8 | 0.2%▼0.3 | – | 67.1% | 3,856 | יש עתיד 21.5% |
| 2022 | 39.9%▲1.0 | 57.3%▼1.5 | 0.4%▲0.2 | 0.0% | 67.3% | 3,955 | יש עתיד 30.1% |
| 2026 | 31.7%▼8.3 | 63.8%▲6.5 | 0.4%▼0.1 | 3.8%▲3.8 | 74.1% | 4,755 | ישר! 27.2% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 224 | חילוני | 3,860 | 1,050 | 30.3% | 64.0% | 0.5% |
| 225 | חילוני | 3,240 | 3,705 | 32.0% | 63.8% | 0.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.