גב גאולה
שכונה ברמת גן · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,460 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 79.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גב גאולה | רמת גן | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 34.0% | 28.8% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 23.8% | 12.8% | 6.4% |
| ביחד | 17.1% | 18.2% | 9.3% |
| הליכוד | 10.7% | 17.9% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 5.0% | 6.7% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 3.5% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.9% | 3.3% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 1.5% | 3.2% | 5.7% |
| ש״ס | 1.1% | 2.2% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.8% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 0.4% | 8.8% |
| רע״ם | 0.3% | 0.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 16.4% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 79.9% | 66.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 75.5% | 71.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,338 | 106,321 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 20.3% | 64.9% | 0.3% | 13.6% | 69.1% | 2,841 | קדימה 36.6% |
| 2009 | 29.6%▲9.3 | 66.7%▲1.8 | 0.5%▲0.2 | 0.9%▼12.7 | 69.3% | 2,891 | קדימה 41.7% |
| 2013 | 25.3%▼4.3 | 70.6%▲3.8 | 0.4%▼0.1 | 1.8%▲0.9 | 70.0% | 3,043 | יש עתיד 26.3% |
| 2015 | 23.3%▼1.9 | 69.2%▼1.3 | 0.2%▼0.2 | 6.9%▲5.1 | 73.3% | 3,307 | המחנה הציוני 44.7% |
| אפר׳ 2019 | 24.6%▲1.3 | 71.8%▲2.5 | 0.2%±0.0 | 3.1%▼3.8 | 72.2% | 3,414 | כחול לבן 55.1% |
| ספט׳ 2019 | 22.4%▼2.2 | 73.3%▲1.5 | 0.4%▲0.2 | 3.6%▲0.5 | 71.4% | 3,393 | כחול לבן 53.0% |
| 2020 | 24.3%▲1.9 | 74.6%▲1.3 | 1.0%▲0.6 | – | 71.4% | 3,425 | כחול לבן 59.6% |
| 2021 | 21.5%▼2.9 | 76.8%▲2.1 | 0.2%▼0.8 | – | 70.6% | 3,410 | יש עתיד 26.6% |
| 2022 | 21.6%▲0.2 | 76.4%▼0.4 | 0.8%▲0.6 | 0.0% | 69.9% | 3,405 | יש עתיד 39.7% |
| 2026 | 16.4%▼5.3 | 79.9%▲3.5 | 0.6%▼0.1 | 2.8%▲2.8 | 75.5% | 3,338 | ישר! 34.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 412 | חילוני | 4,460 | 3,338 | 16.4% | 79.9% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.