גפן
שכונה ברמת גן · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,400 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 74.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 5.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גפן | רמת גן | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 30.1% | 28.8% | 16.1% |
| ביחד | 22.1% | 18.2% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 15.8% | 12.8% | 6.4% |
| הליכוד | 14.3% | 17.9% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 6.0% | 6.7% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 3.5% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 3.3% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 2.3% | 3.2% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.8% | 1.7% |
| ש״ס | 1.0% | 2.2% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 0.4% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.5% | 5.5% |
| רע״ם | 0.0% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 21.4% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 74.1% | 66.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 69.4% | 71.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,615 | 106,321 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 24.7% | 51.7% | 0.2% | 22.2% | 60.8% | 1,968 | קדימה 30.9% |
| 2009 | 41.6%▲16.9 | 52.1%▲0.4 | 0.7%▲0.5 | 0.8%▼21.3 | 60.2% | 1,986 | קדימה 32.1% |
| 2013 | 31.6%▼10.1 | 61.5%▲9.4 | 0.6%▼0.1 | 3.8%▲3.0 | 64.5% | 2,410 | יש עתיד 27.0% |
| 2015 | 32.0%▲0.4 | 54.0%▼7.4 | 0.2%▼0.3 | 13.5%▲9.7 | 68.4% | 2,522 | המחנה הציוני 33.1% |
| אפר׳ 2019 | 36.1%▲4.1 | 57.6%▲3.6 | 0.2%▼0.1 | 5.7%▼7.8 | 66.0% | 2,402 | כחול לבן 46.0% |
| ספט׳ 2019 | 30.4%▼5.7 | 63.8%▲6.2 | 0.3%▲0.1 | 5.1%▼0.6 | 65.3% | 2,400 | כחול לבן 47.0% |
| 2020 | 33.1%▲2.7 | 66.1%▲2.3 | 0.5%▲0.3 | – | 64.2% | 2,393 | כחול לבן 49.6% |
| 2021 | 29.9%▼3.3 | 67.5%▲1.5 | 0.5%▼0.1 | – | 62.7% | 2,322 | יש עתיד 25.9% |
| 2022 | 28.5%▼1.4 | 68.7%▲1.2 | 0.5%±0.0 | 0.0% | 63.0% | 2,361 | יש עתיד 34.5% |
| 2026 | 21.4%▼7.1 | 74.1%▲5.3 | 0.5%±0.0 | 3.8%▲3.8 | 69.4% | 2,615 | ישר! 30.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 116 | חילוני | 3,400 | 2,615 | 21.4% | 74.1% | 0.5% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.