הגפן
שכונה ברמת גן · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 5,870 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 66.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 6.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הגפן | רמת גן | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 26.9% | 28.8% | 16.1% |
| הליכוד | 20.2% | 17.9% | 20.5% |
| ביחד | 19.9% | 18.2% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 11.7% | 12.8% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 7.7% | 6.7% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 3.5% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 2.7% | 3.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.2% | 3.3% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 1.8% | 1.7% |
| ש״ס | 1.6% | 2.2% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 0.4% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.5% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 29.2% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 66.2% | 66.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 70.6% | 71.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,652 | 106,321 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 33.3% | 46.8% | 0.2% | 19.0% | 57.8% | 2,079 | קדימה 28.7% |
| 2009 | 45.9%▲12.6 | 47.4%▲0.6 | 0.4%▲0.2 | 0.7%▼18.3 | 59.6% | 2,142 | קדימה 31.8% |
| 2013 | 40.8%▼5.1 | 52.9%▲5.5 | 0.3%▼0.1 | 3.1%▲2.4 | 62.4% | 2,240 | הליכוד ביתנו 29.0% |
| 2015 | 40.4%▼0.4 | 46.1%▼6.7 | 0.2%▼0.1 | 12.8%▲9.7 | 65.4% | 2,549 | המחנה הציוני 28.7% |
| אפר׳ 2019 | 41.4%▲1.0 | 51.1%▲5.0 | 0.1%▼0.2 | 6.7%▼6.1 | 64.6% | 2,642 | כחול לבן 39.7% |
| ספט׳ 2019 | 37.9%▼3.5 | 54.7%▲3.6 | 0.1%±0.0 | 6.8%▲0.1 | 62.3% | 2,577 | כחול לבן 40.5% |
| 2020 | 40.9%▲3.0 | 58.4%▲3.7 | 0.5%▲0.4 | – | 63.1% | 2,609 | כחול לבן 43.6% |
| 2021 | 35.5%▼5.4 | 62.8%▲4.4 | 0.2%▼0.2 | – | 63.1% | 2,790 | הליכוד 25.4% |
| 2022 | 37.4%▲1.9 | 59.9%▼2.9 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 63.2% | 2,875 | יש עתיד 29.8% |
| 2026 | 29.2%▼8.2 | 66.2%▲6.3 | 0.4%▲0.2 | 3.8%▲3.8 | 70.6% | 3,652 | ישר! 26.9% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 115 | חילוני | 3,360 | 3,652 | 29.2% | 66.2% | 0.4% |
| 121 | חילוני | 2,510 | הערכה (אזור 125) | 25.2% | 70.2% | 0.7% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.