מרום נווה

שכונה ברמת גן · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 6,990 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 65.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 24.1%2009: מחנה נתניהו 36.9%2013: מחנה נתניהו 32.7%2015: מחנה נתניהו 33.1%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 36.9%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 33.2%2020: מחנה נתניהו 36.2%2021: מחנה נתניהו 34.5%2022: מחנה נתניהו 35.3%2026: מחנה נתניהו 30.6%2006: המחנה שמולו 55.1%2009: המחנה שמולו 58.6%2013: המחנה שמולו 62.7%2015: המחנה שמולו 57.2%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 58.4%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 60.6%2020: המחנה שמולו 63.4%2021: המחנה שמולו 63.8%2022: המחנה שמולו 63.1%2026: המחנה שמולו 65.4%2006: מפלגות ערביות 0.1%2009: מפלגות ערביות 0.2%2013: מפלגות ערביות 0.3%2015: מפלגות ערביות 0.2%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%2020: מפלגות ערביות 0.3%2021: מפלגות ערביות 0.2%2022: מפלגות ערביות 0.2%2026: מפלגות ערביות 0.2%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמרום נווהרמת גןישראל
ישר!33.9%28.8%16.1%
הליכוד18.4%17.9%20.5%
ביחד16.2%18.2%9.3%
הדמוקרטים9.3%12.8%6.4%
ישראל ביתנו6.0%6.7%5.9%
עוצמה יהודית3.6%3.2%5.7%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.2%3.5%2.7%
הציונות הדתית וזהות3.2%3.3%5.1%
ש״ס2.7%2.2%5.3%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.6%1.8%1.7%
יהדות התורה1.0%0.5%5.5%
הרשימה המשותפת0.1%0.4%8.8%
רע״ם0.1%0.2%5.9%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.1%0.0%0.0%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.1%0.0%0.2%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.5%0.4%0.8%
גוש ביבי30.6%29.0%44.0%
גוש השינוי65.4%66.5%37.8%
המפלגות הערביות0.2%0.6%14.7%
לא התחייבו לגוש3.3%3.6%2.8%
אחוז הצבעה77.6%71.2%78.0%
קולות כשרים4,331106,3215,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200624.1%55.1%0.1%19.0%71.7%2,113קדימה 34.3%
200936.9%▲12.858.6%▲3.50.2%▲0.11.0%▼18.073.7%3,417קדימה 38.3%
201332.7%▼4.262.7%▲4.00.3%▲0.12.4%▲1.476.4%3,755יש עתיד 28.3%
201533.1%▲0.357.2%▼5.40.2%▼0.29.4%▲7.078.6%3,985המחנה הציוני 34.8%
אפר׳ 201936.9%▲3.958.4%▲1.20.1%±0.04.2%▼5.176.5%3,942כחול לבן 47.1%
ספט׳ 201933.2%▼3.760.6%▲2.20.2%±0.05.7%▲1.575.4%3,935כחול לבן 46.5%
202036.2%▲3.063.4%▲2.80.3%▲0.1–75.4%4,009כחול לבן 50.8%
202134.5%▼1.763.8%▲0.50.2%▼0.1–74.3%4,019יש עתיד 24.4%
202235.3%▲0.963.1%▼0.80.2%±0.00.0%73.7%4,007יש עתיד 34.0%
202630.6%▼4.765.4%▲2.30.2%±0.03.3%▲3.377.6%4,331ישר! 33.9%

אזורים סטטיסטיים (2)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
311חילוני3,0902,70532.3%63.4%0.3%
312חילוני3,9001,62627.8%68.6%0.1%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.