נחלת גנים
שכונה ברמת גן · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,470 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 66.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 6.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נחלת גנים | רמת גן | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 28.2% | 28.8% | 16.1% |
| ביחד | 19.4% | 18.2% | 9.3% |
| הליכוד | 18.4% | 17.9% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 12.1% | 12.8% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 7.1% | 6.7% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 3.5% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.2% | 3.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.5% | 3.3% | 5.1% |
| ש״ס | 2.3% | 2.2% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.8% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.5% | 0.5% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.4% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 28.7% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 66.7% | 66.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 68.7% | 71.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,524 | 106,321 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 31.6% | 48.0% | 0.3% | 19.1% | 58.0% | 2,426 | קדימה 27.5% |
| 2009 | 47.8%▲16.3 | 46.6%▼1.5 | 0.3%±0.0 | 0.9%▼18.2 | 58.3% | 2,440 | קדימה 29.3% |
| 2013 | 40.0%▼7.9 | 53.8%▲7.2 | 0.4%▲0.1 | 3.2%▲2.3 | 63.1% | 2,792 | הליכוד ביתנו 24.5% |
| 2015 | 39.1%▼0.9 | 46.7%▼7.1 | 0.5%▲0.1 | 13.5%▲10.3 | 67.6% | 3,113 | המחנה הציוני 26.9% |
| אפר׳ 2019 | 39.8%▲0.7 | 53.3%▲6.7 | 0.4%▼0.1 | 5.9%▼7.7 | 64.5% | 3,099 | כחול לבן 43.6% |
| ספט׳ 2019 | 36.2%▼3.6 | 56.2%▲2.9 | 0.4%±0.0 | 6.8%▲0.9 | 63.3% | 3,061 | כחול לבן 42.7% |
| 2020 | 39.7%▲3.5 | 59.5%▲3.3 | 0.5%▲0.1 | – | 63.2% | 3,057 | כחול לבן 45.6% |
| 2021 | 34.9%▼4.8 | 62.7%▲3.2 | 0.3%▼0.3 | – | 61.8% | 3,019 | יש עתיד 23.6% |
| 2022 | 37.0%▲2.1 | 60.8%▼2.0 | 0.4%▲0.1 | 0.0% | 64.1% | 3,164 | יש עתיד 31.1% |
| 2026 | 28.7%▼8.3 | 66.7%▲6.0 | 0.5%±0.0 | 3.8%▲3.7 | 68.7% | 3,524 | ישר! 28.2% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 113 | חילוני | 3,220 | 3,524 | 28.7% | 66.7% | 0.5% |
| 114 | חילוני | 4,250 | הערכה (אזור 113) | 28.7% | 66.7% | 0.5% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.