מתחם נגבה
שכונה ברמת גן · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 10,110 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 64.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מתחם נגבה | רמת גן | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 29.0% | 28.8% | 16.1% |
| הליכוד | 19.4% | 17.9% | 20.5% |
| ביחד | 16.1% | 18.2% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 10.9% | 12.8% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 8.4% | 6.7% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 4.1% | 3.2% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 3.5% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.1% | 3.3% | 5.1% |
| ש״ס | 2.0% | 2.2% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.8% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.5% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 0.4% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 30.9% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 64.4% | 66.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.2% | 71.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,498 | 106,321 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 29.7% | 50.2% | 0.2% | 18.5% | 62.5% | 3,968 | קדימה 29.2% |
| 2009 | 44.9%▲15.2 | 50.7%▲0.6 | 0.3%▲0.1 | 0.7%▼17.8 | 63.6% | 3,920 | קדימה 34.0% |
| 2013 | 39.6%▼5.3 | 54.7%▲4.0 | 0.2%▼0.1 | 3.0%▲2.2 | 65.9% | 4,017 | הליכוד ביתנו 25.6% |
| 2015 | 39.4%▼0.2 | 48.1%▼6.6 | 0.1%▼0.1 | 11.9%▲9.0 | 69.5% | 4,241 | המחנה הציוני 28.4% |
| אפר׳ 2019 | 41.0%▲1.6 | 53.4%▲5.3 | 0.2%±0.0 | 5.1%▼6.8 | 68.0% | 4,399 | כחול לבן 42.3% |
| ספט׳ 2019 | 36.4%▼4.6 | 56.5%▲3.1 | 0.2%±0.0 | 6.4%▲1.3 | 68.3% | 4,494 | כחול לבן 42.4% |
| 2020 | 39.1%▲2.7 | 59.9%▲3.5 | 0.6%▲0.3 | – | 67.9% | 4,649 | כחול לבן 45.6% |
| 2021 | 35.4%▼3.7 | 62.3%▲2.4 | 0.3%▼0.3 | – | 65.8% | 4,714 | יש עתיד 24.6% |
| 2022 | 37.5%▲2.1 | 60.9%▼1.4 | 0.3%±0.0 | 0.0% | 66.0% | 4,646 | יש עתיד 32.6% |
| 2026 | 30.9%▼6.6 | 64.4%▲3.5 | 0.6%▲0.3 | 3.9%▲3.9 | 72.2% | 5,498 | ישר! 29.0% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 221 | חילוני | 3,830 | 2,305 | 29.2% | 66.6% | 0.8% |
| 222 | חילוני | 6,280 | 3,193 | 32.1% | 62.8% | 0.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.