רמת יצחק
שכונה ברמת גן · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 5,340 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 67.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 5.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת יצחק | רמת גן | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 31.6% | 28.8% | 16.1% |
| ביחד | 19.1% | 18.2% | 9.3% |
| הליכוד | 16.9% | 17.9% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 10.5% | 12.8% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 6.8% | 6.7% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 3.5% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.1% | 3.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.9% | 3.3% | 5.1% |
| ש״ס | 2.1% | 2.2% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.8% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.5% | 0.5% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.4% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 27.2% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 67.9% | 66.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.1% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.3% | 71.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 6,367 | 106,321 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 27.4% | 54.9% | 0.2% | 16.4% | 68.3% | 4,928 | קדימה 32.3% |
| 2009 | 42.3%▲14.9 | 53.9%▼1.0 | 0.4%▲0.2 | 0.7%▼15.7 | 68.0% | 4,207 | קדימה 35.2% |
| 2013 | 37.8%▼4.5 | 56.9%▲3.0 | 0.2%▼0.2 | 3.2%▲2.5 | 70.5% | 4,495 | יש עתיד 24.0% |
| 2015 | 36.2%▼1.6 | 52.5%▼4.4 | 0.2%±0.0 | 10.9%▲7.7 | 74.0% | 4,756 | המחנה הציוני 31.8% |
| אפר׳ 2019 | 39.4%▲3.2 | 55.0%▲2.5 | 0.1%±0.0 | 5.0%▼5.9 | 71.9% | 4,801 | כחול לבן 44.0% |
| ספט׳ 2019 | 35.8%▼3.7 | 58.3%▲3.3 | 0.1%±0.0 | 5.6%▲0.6 | 71.2% | 4,774 | כחול לבן 44.3% |
| 2020 | 38.2%▲2.4 | 61.1%▲2.8 | 0.3%▲0.2 | – | 70.9% | 4,875 | כחול לבן 47.2% |
| 2021 | 34.4%▼3.8 | 62.7%▲1.6 | 0.3%±0.0 | – | 69.2% | 4,915 | יש עתיד 24.9% |
| 2022 | 35.4%▲1.0 | 62.2%▼0.5 | 0.4%▲0.1 | 0.0% | 69.1% | 5,207 | יש עתיד 33.2% |
| 2026 | 27.2%▼8.1 | 67.9%▲5.7 | 0.5%±0.0 | 4.1%▲4.1 | 74.3% | 6,367 | ישר! 31.6% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 214 | חילוני | 2,430 | הערכה (אזור 217) | 32.3% | 62.5% | 0.6% |
| 216 | חילוני | 2,910 | 6,367 | 27.2% | 67.9% | 0.5% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.