תל גנים
שכונה ברמת גן · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 1,750 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 74.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תל גנים | רמת גן | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 35.2% | 28.8% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 17.7% | 12.8% | 6.4% |
| ביחד | 16.5% | 18.2% | 9.3% |
| הליכוד | 12.9% | 17.9% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 5.6% | 6.7% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 3.5% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.5% | 3.3% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 1.8% | 3.2% | 5.7% |
| ש״ס | 1.6% | 2.2% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.8% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.5% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.4% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 20.4% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 74.9% | 66.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 76.9% | 71.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,041 | 106,321 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 22.9% | 60.9% | 0.0% | 15.4% | 69.6% | 1,027 | קדימה 34.7% |
| 2009 | 33.4%▲10.5 | 62.4%▲1.5 | 0.4%▲0.4 | 1.2%▼14.2 | 69.4% | 1,015 | קדימה 39.0% |
| 2013 | 30.5%▼2.9 | 64.9%▲2.5 | 0.5%▲0.1 | 2.4%▲1.2 | 69.9% | 1,056 | יש עתיד 23.3% |
| 2015 | 29.2%▼1.3 | 61.8%▼3.0 | 0.1%▼0.4 | 8.8%▲6.4 | 73.2% | 1,129 | המחנה הציוני 40.2% |
| אפר׳ 2019 | 26.8%▼2.4 | 68.0%▲6.2 | 0.4%▲0.4 | 4.8%▼4.0 | 71.8% | 903 | כחול לבן 51.4% |
| ספט׳ 2019 | 23.0%▼3.8 | 72.1%▲4.1 | 0.3%▼0.1 | 4.0%▼0.8 | 71.2% | 899 | כחול לבן 50.7% |
| 2020 | 27.7%▲4.6 | 71.4%▼0.7 | 0.6%▲0.3 | – | 72.6% | 936 | כחול לבן 54.1% |
| 2021 | 23.3%▼4.4 | 74.1%▲2.7 | 0.1%▼0.5 | – | 72.1% | 957 | יש עתיד 24.8% |
| 2022 | 23.7%▲0.4 | 73.6%▼0.5 | 0.8%▲0.7 | 0.0% | 71.1% | 961 | יש עתיד 36.8% |
| 2026 | 20.4%▼3.4 | 74.9%▲1.4 | 0.4%▼0.4 | 3.7%▲3.7 | 76.9% | 1,041 | ישר! 35.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 226 | חילוני | 1,750 | 1,041 | 20.4% | 74.9% | 0.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.