יד לבנים
שכונה ברמת גן · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,680 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 71.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יד לבנים | רמת גן | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 28.1% | 28.8% | 16.1% |
| ביחד | 20.9% | 18.2% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 14.3% | 12.8% | 6.4% |
| הליכוד | 14.1% | 17.9% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 8.5% | 6.7% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 3.5% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.2% | 3.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.9% | 3.3% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.8% | 1.7% |
| ש״ס | 1.3% | 2.2% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 0.4% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.5% | 5.5% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 23.5% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 71.7% | 66.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.5% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 68.2% | 71.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,158 | 106,321 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 26.7% | 52.9% | 0.2% | 18.8% | 57.7% | 2,126 | קדימה 29.4% |
| 2009 | 39.7%▲13.0 | 54.9%▲2.1 | 0.4%▲0.1 | 0.6%▼18.2 | 57.5% | 1,327 | קדימה 35.0% |
| 2013 | 33.2%▼6.5 | 59.2%▲4.3 | 0.4%±0.0 | 3.7%▲3.1 | 61.8% | 1,422 | יש עתיד 24.6% |
| 2015 | 38.8%▲5.6 | 48.3%▼10.9 | 0.1%▼0.2 | 12.7%▲8.9 | 63.3% | 1,468 | המחנה הציוני 28.5% |
| אפר׳ 2019 | 39.7%▲0.9 | 53.1%▲4.8 | 0.3%▲0.1 | 6.1%▼6.6 | 61.1% | 1,507 | כחול לבן 41.0% |
| ספט׳ 2019 | 31.9%▼7.8 | 58.3%▲5.2 | 0.1%▼0.2 | 9.4%▲3.3 | 60.3% | 1,503 | כחול לבן 41.1% |
| 2020 | 34.4%▲2.6 | 64.4%▲6.2 | 0.5%▲0.5 | – | 60.2% | 1,516 | כחול לבן 45.5% |
| 2021 | 28.4%▼6.0 | 68.6%▲4.1 | 0.2%▼0.3 | – | 59.0% | 2,517 | יש עתיד 26.5% |
| 2022 | 29.5%▲1.1 | 67.3%▼1.2 | 0.6%▲0.4 | 0.0% | 60.9% | 2,655 | יש עתיד 33.8% |
| 2026 | 23.5%▼6.0 | 71.7%▲4.3 | 0.6%±0.0 | 3.5%▲3.5 | 68.2% | 3,158 | ישר! 28.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 213 | חילוני | 3,680 | 3,158 | 23.5% | 71.7% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.