אזור תעשייה
שכונה ברמת השרון · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 1,690 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2021: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 58.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אזור תעשייה | רמת השרון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 29.6% | 36.9% | 16.1% |
| הליכוד | 22.1% | 13.0% | 20.5% |
| ביחד | 14.3% | 17.5% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 9.1% | 17.7% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 4.8% | 5.9% |
| ש״ס | 5.1% | 1.8% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 4.0% | 1.9% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 2.1% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.9% | 1.7% | 5.1% |
| יהדות התורה | 1.9% | 1.0% | 5.5% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 0.9% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.2% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.1% | 0.8% |
| גוש ביבי | 37.4% | 20.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 58.2% | 76.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.5% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.0% | 2.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 83.3% | 76.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,818 | 31,011 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 32.1% | 66.2% | 0.2% | – | 77.4% | 1,115 | יש עתיד 23.9% |
| 2022 | 42.4%▲10.2 | 56.0%▼10.2 | 0.3%▲0.1 | 0.0% | 79.4% | 2,557 | יש עתיד 30.2% |
| 2026 | 37.4%▼5.0 | 58.2%▲2.2 | 0.3%±0.0 | 4.0%▲4.0 | 83.3% | 2,818 | ישר! 29.6% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | חילוני | 1,690 | 2,818 | 37.4% | 58.2% | 0.3% |
| 18 | – | – | – | – |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.