קרית יערים

שכונה ברמת השרון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,690 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 85.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 13.0%2009: מחנה נתניהו 25.5%2013: מחנה נתניהו 19.8%2015: מחנה נתניהו 18.1%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 19.1%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 17.3%2020: מחנה נתניהו 18.9%2021: מחנה נתניהו 17.3%2022: מחנה נתניהו 16.8%2026: מחנה נתניהו 12.2%2006: המחנה שמולו 72.7%2009: המחנה שמולו 71.2%2013: המחנה שמולו 75.0%2015: המחנה שמולו 75.9%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 77.7%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 77.7%2020: המחנה שמולו 80.2%2021: המחנה שמולו 81.6%2022: המחנה שמולו 81.7%2026: המחנה שמולו 85.3%2006: מפלגות ערביות 0.2%2009: מפלגות ערביות 0.5%2013: מפלגות ערביות 0.5%2015: מפלגות ערביות 0.3%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%2020: מפלגות ערביות 0.9%2021: מפלגות ערביות 0.3%2022: מפלגות ערביות 0.5%2026: מפלגות ערביות 0.6%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהקרית יעריםרמת השרוןישראל
ישר!41.1%36.9%16.1%
ביחד19.8%17.5%9.3%
הדמוקרטים18.9%17.7%6.4%
הליכוד8.6%13.0%20.5%
ישראל ביתנו5.4%4.8%5.9%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה1.7%2.1%2.7%
הציונות הדתית וזהות1.2%1.7%5.1%
עוצמה יהודית1.0%1.9%5.7%
ש״ס0.5%1.8%5.3%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.5%0.9%1.7%
הרשימה המשותפת0.4%0.2%8.8%
יהדות התורה0.3%1.0%5.5%
רע״ם0.2%0.2%5.9%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.2%0.1%0.8%
גוש ביבי12.2%20.3%44.0%
גוש השינוי85.3%76.9%37.8%
המפלגות הערביות0.6%0.5%14.7%
לא התחייבו לגוש1.7%2.2%2.8%
אחוז הצבעה74.8%76.6%78.0%
קולות כשרים3,09531,0115,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200613.0%72.7%0.2%12.8%70.9%2,598קדימה 45.7%
200925.5%▲12.571.2%▼1.50.5%▲0.30.9%▼12.072.6%2,771קדימה 45.8%
201319.8%▼5.775.0%▲3.80.5%±0.02.2%▲1.474.5%2,973יש עתיד 33.6%
201518.1%▼1.775.9%▲1.00.3%▼0.25.5%▲3.276.0%3,078המחנה הציוני 49.4%
אפר׳ 201919.1%▲1.077.7%▲1.80.3%±0.02.8%▼2.773.5%2,949כחול לבן 64.1%
ספט׳ 201917.3%▼1.877.7%▼0.10.3%±0.04.5%▲1.772.4%2,897כחול לבן 60.9%
202018.9%▲1.780.2%▲2.50.9%▲0.5–72.7%2,924כחול לבן 68.7%
202117.3%▼1.681.6%▲1.40.3%▼0.6–72.9%2,942יש עתיד 34.2%
202216.8%▼0.581.7%▲0.10.5%▲0.20.0%70.4%2,874יש עתיד 47.4%
202612.2%▼4.585.3%▲3.60.6%▲0.11.7%▲1.774.8%3,095ישר! 41.1%

אזורים סטטיסטיים (1)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
31חילוני4,6903,09512.2%85.3%0.6%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.