מורשה שלב ג
שכונה ברמת השרון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,090 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 50.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 5.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מורשה שלב ג | רמת השרון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 27.1% | 13.0% | 20.5% |
| ישר! | 23.8% | 36.9% | 16.1% |
| ביחד | 12.2% | 17.5% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 10.9% | 17.7% | 6.4% |
| ש״ס | 5.6% | 1.8% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 5.0% | 1.9% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 3.9% | 4.8% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.5% | 1.7% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 2.1% | 2.7% |
| יהדות התורה | 2.9% | 1.0% | 5.5% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 0.9% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.1% | 0.8% |
| גוש ביבי | 45.4% | 20.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 50.8% | 76.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 0.5% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.1% | 2.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 75.1% | 76.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,987 | 31,011 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 46.1% | 41.0% | 0.1% | 11.8% | 64.3% | 1,714 | קדימה 20.2% |
| 2009 | 52.9%▲6.8 | 43.7%▲2.6 | 0.5%▲0.4 | 0.7%▼11.1 | 62.9% | 2,801 | קדימה 28.2% |
| 2013 | 49.5%▼3.4 | 45.7%▲2.1 | 0.3%▼0.2 | 2.8%▲2.1 | 67.7% | 3,090 | הליכוד ביתנו 19.7% |
| 2015 | 48.2%▼1.3 | 39.3%▼6.4 | 0.3%±0.0 | 12.0%▲9.2 | 72.5% | 3,369 | הליכוד 25.6% |
| אפר׳ 2019 | 52.5%▲4.3 | 42.6%▲3.3 | 0.4%▲0.1 | 4.2%▼7.7 | 71.0% | 3,584 | כחול לבן 33.0% |
| ספט׳ 2019 | 52.4%▼0.1 | 44.6%▲2.0 | 0.2%▼0.1 | 2.5%▼1.7 | 71.3% | 3,606 | כחול לבן 32.4% |
| 2020 | 54.4%▲2.0 | 45.0%▲0.4 | 0.5%▲0.3 | – | 70.1% | 3,551 | הליכוד 35.6% |
| 2021 | 52.0%▼2.3 | 46.5%▲1.5 | 0.2%▼0.3 | – | 68.8% | 3,453 | הליכוד 29.9% |
| 2022 | 52.6%▲0.5 | 45.8%▼0.7 | 0.3%▲0.1 | 0.0% | 70.0% | 3,524 | הליכוד 29.4% |
| 2026 | 45.4%▼7.2 | 50.8%▲5.1 | 0.5%▲0.1 | 3.1%▲3.1 | 75.1% | 3,987 | הליכוד 27.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | חילוני | 4,090 | 3,987 | 45.4% | 50.8% | 0.5% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.