אזורי ויצמן
שכונה ברחובות · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 8,130 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 69.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אזורי ויצמן | רחובות | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 27.6% | 20.4% | 16.1% |
| ביחד | 17.4% | 12.3% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 16.2% | 7.5% | 6.4% |
| הליכוד | 13.4% | 24.4% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 8.1% | 7.5% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.0% | 5.5% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 3.1% | 7.3% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 3.7% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 1.9% | 1.7% |
| ש״ס | 1.3% | 5.1% | 5.3% |
| יהדות התורה | 1.3% | 3.3% | 5.5% |
| רע״ם | 0.6% | 0.2% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.2% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 26.2% | 47.5% | 44.0% |
| גוש השינוי | 69.3% | 47.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.9% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 3.7% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.7% | 73.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 9,809 | 86,319 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 30.2% | 55.4% | 0.2% | 11.6% | 64.9% | 8,275 | קדימה 28.7% |
| 2009 | 42.5%▲12.3 | 53.2%▼2.2 | 0.4%▲0.2 | 1.8%▼9.8 | 67.0% | 7,896 | קדימה 30.7% |
| 2013 | 38.2%▼4.3 | 56.6%▲3.4 | 0.3%±0.0 | 2.9%▲1.1 | 69.5% | 8,304 | הליכוד ביתנו 21.3% |
| 2015 | 39.3%▲1.0 | 53.1%▼3.5 | 0.2%▼0.1 | 7.2%▲4.3 | 69.3% | 7,601 | המחנה הציוני 30.8% |
| אפר׳ 2019 | 38.0%▼1.3 | 55.7%▲2.7 | 0.3%▲0.1 | 5.5%▼1.7 | 69.7% | 9,143 | כחול לבן 42.0% |
| ספט׳ 2019 | 32.0%▼6.0 | 57.9%▲2.1 | 0.4%▲0.1 | 9.3%▲3.8 | 68.9% | 9,077 | כחול לבן 41.0% |
| 2020 | 33.6%▲1.7 | 65.3%▲7.4 | 0.8%▲0.4 | – | 69.4% | 9,856 | כחול לבן 46.7% |
| 2021 | 30.6%▼3.1 | 67.7%▲2.4 | 0.2%▼0.6 | – | 68.8% | 8,887 | יש עתיד 25.6% |
| 2022 | 30.7%▲0.2 | 67.2%▼0.5 | 0.6%▲0.4 | 0.0% | 68.8% | 8,899 | יש עתיד 34.7% |
| 2026 | 26.2%▼4.5 | 69.3%▲2.1 | 0.9%▲0.3 | 3.0%▲3.0 | 72.7% | 9,809 | ישר! 27.6% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 122 | חילוני | 4,370 | 7,801 | 25.9% | 69.6% | 1.1% |
| 123 | חילוני | 3,760 | 2,008 | 27.3% | 68.2% | 0.2% |
| 125 | – | – | – | – |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.