מתחם התחנה המרכזית
שכונה ברחובות · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,570 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 66.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מתחם התחנה המרכזית | רחובות | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 27.4% | 20.4% | 16.1% |
| הליכוד | 19.5% | 24.4% | 20.5% |
| ביחד | 15.4% | 12.3% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 12.4% | 7.5% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 11.2% | 7.5% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 4.0% | 7.3% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.1% | 5.5% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 3.7% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.9% | 1.7% |
| ש״ס | 0.7% | 5.1% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 0.2% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.3% | 3.3% | 5.5% |
| רע״ם | 0.3% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 29.3% | 47.5% | 44.0% |
| גוש השינוי | 66.4% | 47.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 3.7% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 68.2% | 73.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,690 | 86,319 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 29.9% | 55.2% | 0.2% | 13.2% | 62.3% | 2,847 | קדימה 30.4% |
| 2009 | 43.1%▲13.2 | 52.6%▼2.7 | 0.3%▲0.1 | 1.4%▼11.8 | 62.9% | 3,027 | קדימה 32.9% |
| 2013 | 38.3%▼4.8 | 55.8%▲3.2 | 0.4%±0.0 | 3.0%▲1.7 | 63.6% | 3,197 | הליכוד ביתנו 28.8% |
| 2015 | 38.4%▲0.1 | 51.7%▼4.1 | 0.3%▼0.1 | 9.4%▲6.4 | 66.4% | 3,411 | המחנה הציוני 30.5% |
| אפר׳ 2019 | 41.1%▲2.7 | 52.2%▲0.5 | 0.4%▲0.1 | 6.1%▼3.4 | 64.6% | 3,355 | כחול לבן 39.3% |
| ספט׳ 2019 | 30.7%▼10.4 | 54.4%▲2.2 | 0.4%±0.0 | 13.9%▲7.8 | 62.6% | 3,275 | כחול לבן 39.3% |
| 2020 | 34.0%▲3.3 | 64.9%▲10.4 | 0.5%▲0.1 | – | 62.5% | 3,326 | כחול לבן 43.1% |
| 2021 | 31.7%▼2.3 | 66.4%▲1.6 | 0.3%▼0.2 | – | 61.0% | 3,285 | יש עתיד 24.8% |
| 2022 | 31.4%▼0.3 | 66.2%▼0.3 | 0.6%▲0.3 | 0.0% | 62.2% | 3,383 | יש עתיד 32.0% |
| 2026 | 29.3%▼2.0 | 66.4%▲0.3 | 0.7%▲0.1 | 3.0%▲3.0 | 68.2% | 3,690 | ישר! 27.4% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 412 | חילוני | 2,570 | 3,690 | 29.3% | 66.4% | 0.7% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.