נווה יהודה
שכונה ברחובות · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 8,010 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 71.6% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה יהודה | רחובות | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 29.4% | 20.4% | 16.1% |
| ביחד | 18.4% | 12.3% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 16.6% | 7.5% | 6.4% |
| הליכוד | 14.9% | 24.4% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 7.3% | 7.5% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 3.7% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.5% | 5.5% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 2.8% | 7.3% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.9% | 1.7% |
| ש״ס | 0.5% | 5.1% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 0.2% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.3% | 3.3% | 5.5% |
| רע״ם | 0.3% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 23.9% | 47.5% | 44.0% |
| גוש השינוי | 71.6% | 47.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.6% | 3.7% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.4% | 73.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 8,228 | 86,319 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 22.4% | 61.6% | 0.1% | 14.5% | 64.7% | 4,952 | קדימה 31.2% |
| 2009 | 36.2%▲13.8 | 58.1%▼3.5 | 0.5%▲0.3 | 2.4%▼12.1 | 66.4% | 5,100 | קדימה 34.4% |
| 2013 | 30.3%▼5.9 | 64.2%▲6.0 | 0.6%▲0.2 | 2.7%▲0.3 | 68.0% | 5,472 | יש עתיד 22.4% |
| 2015 | 30.3%±0.0 | 60.4%▼3.8 | 0.4%▼0.2 | 8.7%▲6.1 | 70.5% | 5,670 | המחנה הציוני 36.9% |
| אפר׳ 2019 | 29.3%▼0.9 | 64.5%▲4.2 | 0.5%▲0.1 | 5.1%▼3.6 | 67.3% | 5,244 | כחול לבן 47.1% |
| ספט׳ 2019 | 24.3%▼5.0 | 67.5%▲2.9 | 0.6%▲0.1 | 7.2%▲2.1 | 66.0% | 5,429 | כחול לבן 47.0% |
| 2020 | 27.2%▲2.9 | 71.5%▲4.1 | 0.9%▲0.3 | – | 66.0% | 5,445 | כחול לבן 51.3% |
| 2021 | 23.9%▼3.3 | 74.0%▲2.4 | 0.5%▼0.3 | – | 65.0% | 5,401 | יש עתיד 25.5% |
| 2022 | 25.1%▲1.3 | 72.2%▼1.7 | 0.8%▲0.3 | 0.0% | 65.1% | 5,462 | יש עתיד 36.0% |
| 2026 | 23.9%▼1.2 | 71.6%▼0.6 | 0.7%▼0.2 | 3.6%▲3.5 | 72.4% | 8,228 | ישר! 29.4% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 414 | חילוני | 4,480 | 3,696 | 22.1% | 73.3% | 0.8% |
| 421 | חילוני | 3,530 | 4,532 | 25.4% | 70.3% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.