רחובות ההולנדית
שכונה ברחובות · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,490 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2009: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 62.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רחובות ההולנדית | רחובות | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 27.0% | 20.4% | 16.1% |
| הליכוד | 20.2% | 24.4% | 20.5% |
| ביחד | 19.3% | 12.3% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 8.6% | 7.5% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 7.1% | 7.5% | 6.4% |
| עוצמה יהודית | 5.5% | 7.3% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 3.7% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.9% | 5.5% | 5.1% |
| ש״ס | 2.1% | 5.1% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 1.9% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.2% | 3.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 33.0% | 47.5% | 44.0% |
| גוש השינוי | 62.0% | 47.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.6% | 3.7% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.3% | 73.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,544 | 86,319 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 44.0% | 52.7% | 0.1% | 1.6% | 71.9% | 1,136 | קדימה 39.2% |
| 2013 | 35.0%▼9.0 | 61.1%▲8.3 | 0.1%±0.0 | 2.4%▲0.8 | 79.4% | 2,265 | יש עתיד 31.8% |
| 2015 | 33.1%▼1.8 | 55.0%▼6.1 | 0.1%±0.0 | 11.6%▲9.2 | 83.9% | 3,230 | המחנה הציוני 29.9% |
| אפר׳ 2019 | 39.8%▲6.7 | 53.6%▼1.4 | 0.1%±0.0 | 6.2%▼5.5 | 80.0% | 4,334 | כחול לבן 45.7% |
| ספט׳ 2019 | 33.2%▼6.6 | 56.7%▲3.1 | 0.1%±0.0 | 9.6%▲3.4 | 79.0% | 4,317 | כחול לבן 46.1% |
| 2020 | 38.8%▲5.6 | 60.8%▲4.1 | 0.2%▲0.1 | – | 79.2% | 3,794 | כחול לבן 47.5% |
| 2021 | 36.8%▼2.0 | 61.2%▲0.5 | 0.1%▼0.1 | – | 77.7% | 3,774 | יש עתיד 27.3% |
| 2022 | 36.3%▼0.5 | 61.7%▲0.5 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 75.8% | 5,290 | יש עתיד 33.9% |
| 2026 | 33.0%▼3.2 | 62.0%▲0.3 | 0.2%±0.0 | 4.6%▲4.6 | 80.3% | 4,544 | ישר! 27.0% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 424 | חילוני | 3,600 | 2,217 | 29.1% | 66.1% | 0.2% |
| 425 | חילוני | 3,890 | 2,327 | 36.7% | 58.1% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.