קרית גנים
שכונה בראשון לציון · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 6,200 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 55.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרית גנים | ראשון לציון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 28.3% | 23.9% | 16.1% |
| הליכוד | 27.1% | 29.4% | 20.5% |
| ביחד | 15.5% | 13.9% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 7.3% | 9.7% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 5.5% | 5.9% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.9% | 4.6% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 3.9% | 3.9% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.9% | 3.1% | 5.1% |
| ש״ס | 2.6% | 2.9% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.7% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 39.9% | 43.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 55.0% | 51.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.9% | 4.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 76.9% | 71.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 6,777 | 159,205 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 21.3% | 61.9% | 0.0% | 16.0% | 70.9% | 3,524 | קדימה 41.2% |
| 2009 | 39.1%▲17.8 | 57.8%▼4.1 | 0.0%±0.0 | 0.7%▼15.3 | 71.3% | 3,740 | קדימה 42.2% |
| 2013 | 33.6%▼5.6 | 58.4%▲0.5 | 0.1%▲0.1 | 2.9%▲2.2 | 75.5% | 4,210 | יש עתיד 28.7% |
| 2015 | 35.3%▲1.7 | 49.9%▼8.5 | 0.0%▼0.1 | 14.7%▲11.8 | 78.6% | 4,515 | המחנה הציוני 28.8% |
| אפר׳ 2019 | 42.3%▲7.0 | 51.2%▲1.3 | 0.0%±0.0 | 6.1%▼8.6 | 76.1% | 4,302 | כחול לבן 45.2% |
| ספט׳ 2019 | 38.3%▼4.0 | 55.8%▲4.6 | 0.0%±0.0 | 5.7%▼0.4 | 74.6% | 4,219 | כחול לבן 47.0% |
| 2020 | 46.2%▲7.9 | 53.6%▼2.2 | 0.1%±0.0 | – | 74.8% | 4,176 | כחול לבן 45.3% |
| 2021 | 38.9%▼7.3 | 59.3%▲5.6 | 0.0%±0.0 | – | 73.6% | 4,063 | יש עתיד 27.4% |
| 2022 | 41.9%▲3.0 | 56.6%▼2.7 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 74.4% | 4,073 | יש עתיד 30.9% |
| 2026 | 39.9%▼2.0 | 55.0%▼1.6 | 0.1%±0.0 | 4.9%▲4.9 | 76.9% | 6,777 | ישר! 28.3% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 521 | חילוני | 4,170 | 2,873 | 35.5% | 60.1% | 0.0% |
| 522 | חילוני | 2,030 | 3,904 | 43.2% | 51.2% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.