נחלת יהודה
שכונה בראשון לציון · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 12,540 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 48.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נחלת יהודה | ראשון לציון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 33.0% | 29.4% | 20.5% |
| ישר! | 23.0% | 23.9% | 16.1% |
| ביחד | 15.6% | 13.9% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 6.6% | 5.9% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 5.9% | 9.7% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 4.6% | 2.7% |
| ש״ס | 3.8% | 2.9% | 5.3% |
| הדמוקרטים | 3.0% | 3.9% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 3.1% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.7% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 48.1% | 43.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 47.4% | 51.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.3% | 4.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.2% | 71.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 6,762 | 159,205 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 47.8% | 40.6% | 0.0% | 10.5% | 57.4% | 1,117 | קדימה 23.8% |
| 2009 | 57.1%▲9.3 | 39.2%▼1.5 | 0.2%▲0.2 | 0.6%▼9.8 | 56.1% | 2,858 | הליכוד 27.5% |
| 2013 | 46.3%▼10.8 | 46.2%▲7.0 | 0.1%▼0.1 | 3.6%▲3.0 | 61.9% | 3,546 | הליכוד ביתנו 30.2% |
| 2015 | 48.8%▲2.6 | 38.3%▼7.8 | 0.1%▼0.1 | 12.6%▲9.0 | 69.1% | 4,958 | הליכוד 30.6% |
| אפר׳ 2019 | 53.0%▲4.1 | 41.7%▲3.4 | 0.0%±0.0 | 4.9%▼7.8 | 75.1% | 4,466 | הליכוד 38.5% |
| ספט׳ 2019 | 49.6%▼3.3 | 44.5%▲2.8 | 0.0%±0.0 | 5.5%▲0.6 | 74.3% | 4,657 | הליכוד 38.6% |
| 2020 | 54.3%▲4.6 | 45.4%▲0.9 | 0.1%▲0.1 | – | 75.2% | 4,873 | הליכוד 45.0% |
| 2021 | 49.4%▼4.9 | 49.1%▲3.7 | 0.0%▼0.1 | – | 73.8% | 5,287 | הליכוד 35.0% |
| 2022 | 53.0%▲3.6 | 45.5%▼3.6 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 76.3% | 5,979 | הליכוד 36.1% |
| 2026 | 48.1%▼4.9 | 47.4%▲1.9 | 0.0%▼0.1 | 4.3%▲4.3 | 80.2% | 6,762 | הליכוד 33.0% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 311 | – | – | – | – | ||
| 312 | חילוני | 4,990 | 2,959 | 53.7% | 42.2% | 0.0% |
| 313 | חילוני | 2,250 | הערכה (אזור 312) | 53.7% | 42.2% | 0.0% |
| 314 | חילוני | 5,300 | 3,803 | 43.7% | 51.4% | 0.0% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.