נאות שיקמה
שכונה בראשון לציון · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 12,810 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 50.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נאות שיקמה | ראשון לציון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 29.8% | 29.4% | 20.5% |
| ישר! | 24.9% | 23.9% | 16.1% |
| ביחד | 14.8% | 13.9% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 7.0% | 9.7% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 6.1% | 5.9% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 4.6% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.8% | 3.1% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 3.7% | 3.9% | 6.4% |
| ש״ס | 3.6% | 2.9% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.7% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 44.9% | 43.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 50.4% | 51.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.4% | 4.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.3% | 71.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 8,555 | 159,205 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 31.7% | 53.0% | 0.1% | 14.1% | 66.2% | 6,200 | קדימה 36.9% |
| 2009 | 51.7%▲20.0 | 45.9%▼7.1 | 0.2%▲0.1 | 0.3%▼13.7 | 69.1% | 6,931 | קדימה 35.6% |
| 2013 | 46.9%▼4.9 | 48.7%▲2.8 | 0.1%▼0.1 | 2.7%▲2.3 | 72.2% | 7,828 | הליכוד ביתנו 31.6% |
| 2015 | 46.1%▼0.8 | 39.5%▼9.2 | 0.0%▼0.1 | 14.2%▲11.5 | 77.1% | 8,662 | הליכוד 31.0% |
| אפר׳ 2019 | 54.4%▲8.3 | 39.5%±0.0 | 0.0%±0.0 | 5.7%▼8.5 | 74.1% | 8,543 | הליכוד 37.5% |
| ספט׳ 2019 | 48.5%▼5.9 | 43.4%▲3.9 | 0.0%±0.0 | 7.9%▲2.1 | 72.6% | 8,385 | הליכוד 36.9% |
| 2020 | 54.0%▲5.6 | 45.8%▲2.4 | 0.1%±0.0 | – | 72.5% | 8,328 | הליכוד 43.7% |
| 2021 | 49.2%▼4.8 | 49.3%▲3.5 | 0.1%±0.0 | – | 70.1% | 8,034 | הליכוד 33.8% |
| 2022 | 51.7%▲2.5 | 46.8%▼2.5 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 73.3% | 8,265 | הליכוד 33.0% |
| 2026 | 44.9%▼6.8 | 50.4%▲3.6 | 0.1%±0.0 | 4.4%▲4.4 | 77.3% | 8,555 | הליכוד 29.8% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 611 | חילוני | 3,520 | הערכה (אזור 515) | 45.6% | 48.9% | 0.1% |
| 612 | חילוני | 4,780 | 8,555 | 44.9% | 50.4% | 0.1% |
| 613 | חילוני | 4,510 | הערכה (אזור 612) | 44.9% | 50.4% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.