נווה חוף
שכונה בראשון לציון · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,920 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 52.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 8.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה חוף | ראשון לציון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 37.3% | 29.4% | 20.5% |
| ישר! | 21.3% | 23.9% | 16.1% |
| ביחד | 10.5% | 13.9% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 7.8% | 9.7% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 7.2% | 5.9% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 4.6% | 2.7% |
| ש״ס | 3.1% | 2.9% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.0% | 3.1% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 2.9% | 3.9% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.7% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.0% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 52.7% | 43.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 42.4% | 51.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.5% | 4.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 65.3% | 71.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,662 | 159,205 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 32.6% | 50.1% | 0.0% | 16.1% | 58.2% | 2,986 | קדימה 34.2% |
| 2009 | 53.1%▲20.6 | 43.7%▼6.3 | 0.2%▲0.2 | 0.5%▼15.6 | 61.0% | 3,562 | קדימה 33.3% |
| 2013 | 48.0%▼5.1 | 46.6%▲2.8 | 0.2%±0.0 | 3.2%▲2.7 | 63.9% | 4,469 | הליכוד ביתנו 34.2% |
| 2015 | 50.5%▲2.5 | 35.5%▼11.1 | 0.1%▼0.1 | 13.8%▲10.7 | 70.6% | 5,394 | הליכוד 35.6% |
| אפר׳ 2019 | 59.2%▲8.7 | 34.3%▼1.2 | 0.1%±0.0 | 5.9%▼7.9 | 66.0% | 5,640 | הליכוד 43.8% |
| ספט׳ 2019 | 53.1%▼6.1 | 37.5%▲3.2 | 0.1%▲0.1 | 8.9%▲3.0 | 65.3% | 5,597 | הליכוד 43.8% |
| 2020 | 57.6%▲4.5 | 41.8%▲4.2 | 0.2%▲0.1 | – | 65.3% | 5,649 | הליכוד 49.8% |
| 2021 | 55.9%▼1.7 | 42.3%▲0.6 | 0.1%▼0.1 | – | 60.0% | 4,844 | הליכוד 42.5% |
| 2022 | 61.4%▲5.5 | 36.9%▼5.4 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 61.8% | 5,443 | הליכוד 42.9% |
| 2026 | 52.7%▼8.7 | 42.4%▲5.5 | 0.1%±0.0 | 4.5%▲4.5 | 65.3% | 5,662 | הליכוד 37.3% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 623 | חילוני | 2,500 | הערכה (אזור 624) | 52.7% | 42.4% | 0.1% |
| 624 | חילוני | 5,420 | 5,662 | 52.7% | 42.4% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.