רמב"ם
שכונה בראשון לציון · 6 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 21,420 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 53.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמב"ם | ראשון לציון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 27.6% | 29.4% | 20.5% |
| ישר! | 20.6% | 23.9% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 16.8% | 9.7% | 5.9% |
| ביחד | 12.3% | 13.9% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 5.7% | 5.9% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.4% | 4.6% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 3.3% | 3.9% | 6.4% |
| ש״ס | 3.1% | 2.9% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.8% | 3.1% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.7% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 41.6% | 43.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 53.0% | 51.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.4% | 4.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 61.8% | 71.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 14,028 | 159,205 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 44.6% | 41.2% | 0.1% | 12.3% | 57.8% | 11,882 | קדימה 27.1% |
| 2009 | 60.4%▲15.8 | 36.2%▼4.9 | 0.2%▲0.1 | 0.4%▼11.9 | 60.6% | 12,834 | קדימה 26.7% |
| 2013 | 50.6%▼9.8 | 40.7%▲4.5 | 0.3%▲0.1 | 3.4%▲3.0 | 60.2% | 12,837 | הליכוד ביתנו 35.2% |
| 2015 | 55.5%▲4.9 | 31.3%▼9.4 | 0.1%▼0.2 | 12.7%▲9.3 | 64.6% | 13,716 | הליכוד 28.8% |
| אפר׳ 2019 | 59.4%▲3.9 | 34.4%▲3.1 | 0.1%±0.0 | 5.2%▼7.5 | 59.2% | 14,219 | הליכוד 31.9% |
| ספט׳ 2019 | 41.3%▼18.1 | 36.6%▲2.2 | 0.1%±0.0 | 21.3%▲16.0 | 59.1% | 14,241 | כחול לבן 30.8% |
| 2020 | 46.0%▲4.7 | 53.4%▲16.9 | 0.1%±0.0 | – | 58.5% | 14,115 | הליכוד 36.6% |
| 2021 | 41.9%▼4.1 | 55.8%▲2.4 | 0.1%±0.0 | – | 56.1% | 12,914 | הליכוד 28.9% |
| 2022 | 46.4%▲4.5 | 51.2%▼4.6 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 56.6% | 13,085 | הליכוד 30.6% |
| 2026 | 41.6%▼4.7 | 53.0%▲1.7 | 0.1%±0.0 | 4.4%▲4.4 | 61.8% | 14,028 | הליכוד 27.6% |
אזורים סטטיסטיים (6)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 116 | חילוני | 3,890 | 6,333 | 42.1% | 51.8% | 0.2% |
| 121 | חילוני | 4,330 | הערכה (אזור 122) | 38.2% | 56.6% | 0.2% |
| 122 | חילוני | 3,640 | 3,907 | 38.2% | 56.6% | 0.2% |
| 123 | חילוני | 2,980 | הערכה (אזור 124) | 45.9% | 50.4% | 0.0% |
| 124 | חילוני | 2,400 | 1,461 | 45.9% | 50.4% | 0.0% |
| 126 | חילוני | 4,180 | 2,327 | 43.6% | 51.5% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.